با جزئیات جدید بازی Kena: Bridge of Spirits همراه باشید

با جزئیات جدید بازی Kena: Bridge of Spirits همراه باشید

دنیای گیم
در کنفرانسی که کمپانی Sony اخیرا برگزار کرد، بازی‌های زیادی معرفی شدن و ما عناوین متفاوت زیادی رو دیدیم که از هیجان زیادی برخوردار بودند. یکی از عناوینی که در این کنفرانس معرفی شد Kena: Bridge of Spirits بود. استودیوی توسعه‌دهنده این بازی ایندی یعنی Ember Lab درمورد گیم‌پلی، کیفیت بصری، سیستم مبارزات و همراهان شما در بازی صحبت کرد که می‌خوایم اون‌ها رو بایکدیگر بررسی کنیم. براساس گفته‌های Ember Lab، بازی Kena: BOS عنوانی در سبک داستانی، اکشن و ماجراجویی هست که با سیستم مبارزات سرعتی و المان‌های اکتشافی ترکیب شده تا بتونه گیمر رو به خوبی سرگرم کنه. شما با موجوداتی بامزه‌ای همراه می‌شین تا گونه‌ای به نام Rot رو پیدا کنید. گیمرها نقش Kena رو برعهده می‌گیرن، شخصیتی که با نیروی ارواح راهنمایی شده و به روستایی متروکه هدایت می‌شه. Kena متوجه می‌شه که در این روستا روح‌هایی زندانی شدن و باید توسط Kena نجات داده بشند.
تیم سازنده گفت تمرکز بازی به مرور از روی روح‌های گرفتار برداشته می‌شه و روی چیزهای دیگری متمرکز خواهد شد. برای آزادسازی ارواح، Kena باید سرنخ‌هایی پیدا کنه، پازل‌ها رو حل کرده و با دشمنان مبارزه کنه. شما می‌تونید یک تیم قدرتمند رو با Rotهایی که به دست آوردین تشکیل بدین، این موجودات به مرور افزایش پیدا می‌کنند. با اینکه تم بازی روشنه و از محیط‌های بازی می‌شه حدس زد که شاهد بازی سبکی هستیم اما Kena: Bridge of Spirits در باطن تاریک می‌شه و از چنین المان‌هایی بهره می‌بره.


دوستان نظر شما درمورد Kena: Bridge of Spirits چیه؟ این اثر رو در زمان عرضه تجربه می‌کنید؟ خوشحال می‌شیم اگر نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.