با جزئیات رویداد سالگرد و آخر هفته رایگان Overwatch همراه باشید

با جزئیات رویداد سالگرد و آخر هفته رایگان Overwatch همراه باشید

دنیای گیم
شرکت Blizzard و تیم Overwatch امروز اعلام کردند که این شوتر آنلاین چندنفره بزودی وارد دو سالگی خود خواهد شد و بازیکنان از تاریخ سه‌شنبه، 1 خرداد لغایت سه‌شنبه، 22 خرداد با وارد شدن به بازی میتونند به جدیدترین آیتم‌های در نظر گرفته شده برای این رویداد دسترسی پیدا کنند.رویداد سالگرد Overwatch میزبان محتوای جدید، از جمله بیش از 50 آیتم تزئینی جدید و جدیدترین نقشه Deathmatch، منطقه Petra خواهد بود.در طول این رویداد تمام آیتم‌های تزئینی فصلی و همچنین درگیری‌های فصل قبل به بازی بازخواهد گشت.بعلاوه، Blizzard اعلام کرده که یک آخر هفته رایگان جدید هم برای بازی Overwatch و رویداد سالگرد آن در نظر گرفته که از روز جمعه، 4 خرداد تا سه‌شنبه 8 خرداد قابل بازی خواهد بود.در زیر میتونید ویژگی‌های کامل رویداد سالگرد Overwatch رو مطالعه کنید:آیتم‌های جدید: رویداد سالگرد شامل بیش از 50 آیتم جدید، از جمله هشت پوسته افسانه‌ای و سه پوسته حماسی خواهد بود.
افزودن رقص‌های مزاح‌آمیز جدید برای Doomfist، Moira و Brigitte.

بازگشت آیتم‌های موردعلاقه بازیکنانرویداد سالگرد باعث بازگشت آیتم‌های تزئینی موردعلاقه از فصل قبل، از جمله رقص‌های مزاحل‌آمیز محبوب بازیکنان از بزرگداشت سال قبل می‌شود.
درگیری‌های فصل گذشته به حالت آرکید بازگشته و بصورت چرخش روزانه خواهد بود، از جمله آن‌هایی که در بایگانی Overwatch یافت می‌شود.

نقشه جدید: رویداد سالگرد، نقشه Deathmatch کاملاً جدیدی به نام "Petra" را به بازی اضافه خواهد کرد.
علاوه بر Petra، نقشه Deathmatch یک حالت رقابتی جدید را داراست، که شامل ویژگی‌هایی چون مسابقات Placement، ردیف رده‌بندی مهارت و جدول امتیازات می‌باشد.

لوت باکس‌هابازیکنانی که در رویداد سالگرد وارد بازی شوند، یک لوت باکس Legendary Anniversary بعنوان پاداش دریافت می‌کنند که یک آیتم افسانه‌ای را تضمین می‌کند.
بازیکنانی که 50 باندل لوت باکس خریداری کنند، یک لوت باکس Legendary Anniversary بعنوان پاداش دریافت خواهند کرد.
تمام لوت‌های رویداد فصل قبلی در لوت باکس‌ها، در جریان رویداد سالگرد قابل دسترسی خواهند بود.