بتا عمومی بازی Halo 3 در نیمه اول ژوئن 2020 شروع می‌شود

بتا عمومی بازی Halo 3 در نیمه اول ژوئن 2020 شروع می‌شود

دنیای گیم
استودیو 343 Industries طی بیانیه‌ای اعلام کرد که بتا عمومی بازسازی بازی Halo 3 ماه آینده شروع می‌شه؛ برای انتشار جزئیات بیشتر تیم سازنده نیمه اول ژوئن رو به عنوان تاریخ انتشار این دمو اعلام کرده.این بیانیه رو می‌تونید در ادامه خبر مطالعه کنید :
" بازی Halo 3 برای PC برنامه بعدی ما به شمار میره. بتا Room 1 بازی هم اکنون در جریانه، هفته آینده وارد فاز Room 2 و در نظر داریم در نیمه اول ژوئن اولین تجربه قابل بازی عمومی رو برای طرفداران فراهم کنیم. "
به این نکته هم توجه کنید که بازسازی Halo 3 در بسته Halo Master Chief Collection مثل بازسازی‌های دو نسخه قبلی چندان متحیرکننده و بزرگ نیست.یعنی انتظار ریمیک یا تحولات گرافیکی شگفت آوری از بازی نداشته باشید.در بازی Halo 3 تمدن آدمیان نابود شده، نبردی بزرگ Climax رو فرا گرفته و کهکشان در شروف جنگی تمام ناپذیر و نابودی کامل قرار داره.این بازی به محض انتشار در بسته Halo The Master Chief Collection در دسترس قرار می‌گیره.تیم سازنده در نظر داره تا بعد از این پروژه بازی‌های Halo 3: ODST و Halo 4 رو برای PC منتشر کنه و پرونده این سری رو برای همیشه برای PC ببنده.آیا طرفدار Halo هستید؟ نظرتون راجب این سری رو در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بذارید...