تاریخ انتشار بازی The Dark Pictures: Little Hope مشخص شد

تاریخ انتشار بازی The Dark Pictures: Little Hope مشخص شد

دنیای گیم
استودیو Bandai Namco رسما اعلام کرد که اپیزود دوم از سری The Dark Pictures تحت نام Little Hope در تاریخ 30 اکتبر 2020، مصادف با 9 آبان 1399 عرضه می‌شه. به منظور تجلیل از این خبر، تیم ناشر تریلری از بازی منتشر کرده که می‌تونید از این لینک تماشا کنید. بازی Little Hope دومین قسمت از مجموعه ترسناک پنج یا شش قسمتی The Dark Pictures Anthology هست که در ادامه می‌تونید بخشی از توضیحات رسمیش رو مطالعه کنید :
" گرفتار و به دام افتاده در روستای متروکه Little Hope. چهار دانشجو و استادشون باید از تله‌ مرگباری که به دامش افتادند فرار کنند. "
همانند آثار دیگه Supermassive Games، بازیکنان توانایی کنترل تمامی پروتاگونیست‌های بازی از جمله این 5 فرد رو دارن. همانند نسخه Man of Medan، گیم‌پلی بازی تمرکز خاصی روی انتخابات و تصمیمات شما داره و سعی کرده مانند شاخه‌های یک درخت این تصمیمات رو به هم مرتبط کنه. هر تصمیم شما می‌تونه تعیین کنه که در پایان چه کسی نجات پیدا کنه و چه کسی شکست بخوره! نظر شما چیه؟ در کارنامه Supermassive Games ساخت آثار ترسناک دیگه‌ای چون Until Dawn هم دیده می‌شه. آیا طرفدار این سبک از بازی‌های ترسناک هستید؟ نظراتتونو با ما به اشتراک بذارید.