تاریخ انتشار بتای عمومی بازی Total War: ARENA اعلام شد

تاریخ انتشار بتای عمومی بازی Total War: ARENA اعلام شد

دنیای گیم
به تازگی استودیوی Creative Assembly، سازنده بازی Total War: ARENA اعلام کرد که بتای عمومی این عنوان در تاریخ 22 فوریه سال جاری، مورخ پنج شنبه 3 اسفند 1396 منتشر خواهد شد، عنوان Total War: ARENA در سبک استراتژی نوبتی قرار داره که در اون بازیکنان در نقش سربازان و قهرمانان افسانه ای ظاهر میشن و  با تکنیک های استراتژیک باید ارتششون رو کنترل و در نبرد پیروز کنن، این عنوان شامل نبردهای آنلاین و حماسی هم میشه که باعث شده تا گیمرهای کهنه کار مجموعه Total War هم از این بازی خوششون بیاد.


 گیمرها، ارتش خودشون رو در قالب دو تیم 10 نفره کنترل میکنن و میتونن کنترل سه واحد سرباز رو به دست بگیرن و با فرمانده های تاریخی مثل اسکندر مقدونی اون ها رو مدریت کنن و با هزاران جنگجوی مختلف به جنگ در میدان های نبرد برن، هر برخورد، فرمانده را تحت فشار قرار میده تا به عقل خودش فشار بیاره و با ارتشش اون رو از بین ببره. برای این بازی سیستم های پر محتوای لِوِل آپ و ارتقا توانایی یا همون Skill در نظر گرفته شده که به گیمر در پیشروی در بازی کمک میکنه تا بتونن در کنار توانایی ها، قدرت سلاح های و زره های خودش رو هم بالا ببرن. با هر پیروزی لِوِل شما بالا میره که قدرت شما رو مشخص میکنه.


تیم سازنده قول داده تا Total War: ARENA گیمرها رو به قلب جنگ هایی ببره که تا حالا ندیدن، همونطور که در ابتدا اشاره کردیم این عنوان در تاریخ 22 فوریه مصادف با پنج شنبه 3 اسفند سال جاری منتشر خواهد شد، شما میتونین نظر خودتون رو در مورد این بازی با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.