تاریخ انتشار The Dark Pictures Anthology: Little Hope لو رفت

تاریخ انتشار The Dark Pictures Anthology: Little Hope لو رفت

دنیای گیم
سری The Dark Pictures Anthology برای اولین بار در سال 2019 منتشر شد، یک بازی ترسناک و مهیج با لحظات تعیین‌کننده متنوع که تونست با ارزش تکرار بالا مخاطبش رو درگیر کنه. اولین اپیزود این سری Man of Medan بود که برای شروع این مجموعه یک داستان کلیشه‌ای و لحظات مهیجی رو بهمون نمایش می‌داد. داستان سری The Dark Pictures Anthology از هر اپیزود جداست و به نوعی آنتولوژیه، اپیزود دوم این مجموعه با نام Little Hope از همان ابتدا معرفی شد و قرار بود در تابستان سال 2020 عرضه بشه. با اینکه بازی تاریخ انتشار مشخصی نداره اما به تازگی یکی از کاربران Reddit اقدام به لو دادن تاریخ عرضه این اثر کرد. Little Hope قصه گروهی از جوانان رو روایت می‌کنه که به یک شهر عجیب می‌رن، آن‌ها به مرور توسط یک نیروی مرموز از یکدیگر جدا شده و باید سعی کنن خودشون رو از این مهلکه نجات بدند. استودیوی Supermassive Games اکنون مشغول توسعه بازیه اما تا اینجا اطلاعاتی درمورد این عنوان منتشر نکرده. طبق جزئیات لو رفته بازی The Dark Pictures Anthology: Little Hope در روز دوشنبه، 26 خرداد (15 ژوئن) برای PC و کنسول‌های نسل هشت منتشر خواهد شد.


Supermassive Games قصد داره این مجموعه رو همواره توسعه بده، درواقع قراره در هر سال 2 اپیزود از این سری منتشر بشه. تیم سازنده خواهان ساخت 8 قسمت هست و این رو قبلا اعلام کرد، انتظار می‌ره تا Little Hope با داستانی مرموز‌تر و وفاداری به عناصر Man of Medan خصوصا المان‌های آنلاین بازی، مثل قسمت قبلی بتونه راضی‌کننده باشه.

دوستان نظرتون درمورد اپیزود دوم سری The Dark Pictures Anthology چیه؟ Man of Medan رو تجربه کردین؟ نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.