تخفیفات پاییزی Steam آغاز شد

تخفیفات پاییزی Steam آغاز شد

دنیای گیم
تخفیفات پاییزی فروشگاه مجازی Steam از تاریخ 6 آذر (27 نوامبر) آغاز شده و قرار است تا طی یک بازه تقریبا یک هفته‌ای تا 12 آذر (3 دسامبر) ادامه پیدا کند، تخفیفات استیم شامل بازی‌های زیادی‌ست که شما بنا به علاقه خود می‌توانید این آثار را انتخاب کرده و با تخفیف و قیمتی کمتر خریداری کنید. اگر اکنون برنامه‌ای برای خرید آثار مختلف ندارید بهتر است کمی صبر کنید تا به روز 28 آذر (19 دسامبر) برسیم تا باری دیگر تخفیفات این فروشگاه آغاز شود. علاوه بر این‌ها شما می‌‌توانید به بازی‌های برتر و موردعلاقه خود رای دهید و نهایتا آن‌ها را برنده جایزه‌ای از طرف فروشگاه استیم کنید. 


علاوه بر این‌ها لازم است که بگوییم کمپانی Valve به منظور انجام یک خانه‌تکانی در فروشگاه خود بالغ بر 1016 بازی در سبک‌های مختلف را حذف کرد، این آثار عناوینی مستقل با سازنده‌های ناآشنا هستند و کاربران زیادی خواهان پاک شدن این بازی‌ها بودند، به هرحال والو برخلاف دفعات قبل اینبار دست به یک تمیزکاری بزرگ زده و این نشان می‌دهد که قرار است تغییرات زیادی را در آینده در استیم شاهد باشیم.

خب دوستان نظر شما درمورد تخفیفات پاییزی فروشگاه استیم چیست؟ آیا برنامه‌ای برای خرید بازی‌ها با قیمت ارزان‌تر دارید؟ حتما دیدگاهتان‌ را با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بگذارید.