تصاویر خیره‌کننده از بازسازی Silent Hill در موتور گرافیکی Unreal Engine 4

تصاویر خیره‌کننده از بازسازی Silent Hill در موتور گرافیکی Unreal Engine 4

دنیای گیم
هنرمندی به نام Mica Olsson که در تیم Goodbye Kansas Studio کار می‌کنه، تصاویری از بازسازی Silent Hill در موتور گرافیکی Unreal Engine 4 به اشتراک گذاشته، این پروژه که به گفته Olsson با عنوان Silent Hill Remake شناخته میشه به معنای واقعی کلمه شگفت‌انگیزه و یکبار دیگه قدرت موتور گرافیکی Unreal Engine 4 رو به رخ می‌کشه. Olsson با بازسازی محیط کافه که طرفداران Silent Hill با اون آشنا هستند یک خاطره قدیمی رو برای هواداران این مجموعه یادآور میشه. با اینحال این یک ریسمتر غیررسمی یا یک ماد نیست بلکه یک پروژه یا به اصطلاح Fan Remake هست که توسط یک نفر ساخته شده، چنین فضایی با کیفیت بصری فوق‌العاده‌ای که داره به سادگی می‌تونه یک بازی ترسناک اول‌شخص باشه.
کمپانی Konami هنوز نسخه جدید این سری رو از زمان توقف توسعه Silent Hills: P.T معرفی نکرده و به نظر میاد این اتفاق فعلا رخ نمی‌ده، اما گفته‌های کارگردان هنری این مجموعه فکر خیلی‌ها رو درمورد این بازی مشغول کرده و به نظر میاد که در نسل 9 شاهد عرضه این عنوان خواهیم بود. در پایان این خبر شما می‌تونید تصاویر پروژه Silent Hill Remake اثر Mica Olsson رو تماشا کرده و لذت ببرید.
خب دوستان نظر شما درمورد این بازسازی چیه؟ به نظرتون نسخه بعدی Silent Hill درحال توسعه هست؟ خوشحال میشیم اگر نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.