توسعه بازی Skull and Bones چندین بار از سر گرفته شده است

توسعه بازی Skull and Bones چندین بار از سر گرفته شده است

دنیای گیم
آیا شما بازی Skull and Bones رو به خاطر دارید؟! اثری که 3 سال پیش در کنفرانس Ubisoft و در مراسم E3 2017 معرفی شد، این یک بازی کشتی‌رانی و اکشن هست که تا الان اطلاعات خاصی ازش منتشر نشده چرا که حتی از این بازی حرفی به میان نیومده. خب ما می‌دونیم که Ubisoft می‌خواد تا سال آینده 5 بازی AAA بده بیرون، پس با حساب این گفته‌ها باید دور این بازی رو خط بکشیم. صحبت‌های اخیر Jason Schreier درمورد Ubisoft و وضعیت مبهم این شرکت چیزهای زیادی رو بهمون فهموند اما سرنوشت این بازی نامشخص موند تا زمانی که یکی از کاربران در توییتر از Jason Schreier درمورد وضعیت ساخت Skull and Bones جویا شد. Jason Schreier هم گفت که این اثر بارها ریبوت شده چرا که به نظر نمیاد در نسل جدید بازی‌های ویدیویی بتونه نیازها رو برطرف کنه و باید چیزی فراتر از یک اثر کشتی‌رانی ساده باشه.


همانطور که گفته شد Skull and Bones در E3 2017 معرفی شد، قرار بود این بازی در تابستان سال 2018 عرضه بشه که با تاخیرهای متعدد نهایتا آینده‌ای کور رو در برابر خودش گذاشت. خب با یک نگاه به این عنوان متوجه می‌شیم که Ubisoft قصد داشته کشتی‌رانی‌های حماسی AC IV: Black Flag رو به این بازی آورده و براش هویتی مستقل ایجاد کنه، با اینحال این حرکت Ubisoft چندان جالب به نظر نمی‌رسید چرا که Skull and Bones از ابتدای معرفی نتونست هویت مستقلی برای خودش دست و پا کنه. هدف در این بازیِ کشتی‌رانی کسب غنیمت و به دست آوردن گنجینه‌های باارزش در دریاهای کاراییب و اقیانوس هند بود، البته که مقصود اصلی بازی همچنان نامشخصه و باید ببینیم نسخه کامل چه چیزی برای ارائه داره. اگر ساخت Skull and Bones تا الان بارها از سر گرفته شده، می‌تونیم بگیم بازی به آخرای کار رسیده، یا باید منتظر کنسل شدنش باشیم یا ارائه یک ایده ناب در میون بازی‌های هم‌سبک که بتونه این بازی رو دوباره توسعه بده.

دوستان درموردی Skull and Bones چه فکری می‌کنید؟ این عنوان موفق به ارائه یک تجربه موفق خواهد شد؟ اصلا سرنوشت بازی در نهایت چی می‌شه؟ حتما نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.