جزئیاتی جدید از بازی RE: Village لو رفت

جزئیاتی جدید از بازی RE: Village لو رفت

دنیای گیم
ظاهرا بخشی از اخبار بازی Resident Evil: Village لو رفته و ما می‌تونیم چیزهایی که Capcom پیش از این وعده‌شون رو داده بود مطالعه کنیم. این گزارشات به دموی منتشر نشده بازی برمی‌گرده و از طریق برنامه Resident Evil Ambassador به صورت آنلاین منتشر شده. با این وجود ما پیشنهاد می‌دیم که تا زمان انتشار اخبار رسمی، این جزئیات رو در حد همان شایعه بدونید و چندان جدی نگیرید‌شون. توجه کنید که این جزئیات در صورتی که واقعی باشن می‌تونند تجربه بازی رو از قبل لو داده و به عبارتی اسپویل کنند پس اگر نمی‌خواید چیزی براتون از پیش مشخص بشه، این خبر رو مطالعه نکنید. پیش‌بینی می‌شه که کپکام در ماه آگوست تریلری برای این عنوان ترسناک و موردانتظار منتشر کنه. از سویی حدس و گمان‌ها به ما می‌گن که این تریلر در کنفرانس جدید Sony نمایش داده می‌شه. درنتیجه باید پیش‌بینی کنیم که دموی قابل بازی RE: Village هم برای کنسول PlayStation 4 در دسترس قرار بگیره اما این محصول قراره برای نسل 9 کنسول‌ها و PC عرضه بشه.

دشمنان: افرادی که باهاشون روبرو خواهید شد پوستی پژمرده داشته و خالکوبی‌هایی روی دست و پیشانی دارند. بعضی از اون‌ها زره‌پوش هستن اما نه شبیه به یک شوالیه. پوشش دشمنان زره‌پوش به گونه‌ای طراحی شده که شما بتونید آن‌ها رو راحت از بین ببرید. جزئیات به دست اومده تنها به دشمنان عادی می‌پردازه و خبری از گرگینه و اخبار مربوط بهش نیست. مردم روستا در این بازی به زبانی ناشناخته صحبت کرده و با خود سلاح‌هایی چون شمشیر، تبر و حتی نیزه حمل می‌کنند. بعضی از موجودات بازی کاراکتر رو گاز گرفته و یک‌سری شما رو به به زمین می‌زنند. موجوداتی که شمشیر دارن به شکل خاصی حمله‌ور شده و به Ethan ضربه وارد می‌کنند اما خب با پیشبرد مراحل کم کم به این موضوع مسلط شده و می‌تونید آن‌ها رو شکست بدید.

بخش‌های محیطی: در این بازی قلعه و پازل‌های متفاوتی داریم. Ethan حین حضور در روستا باید به این مکان رفته و بخشی از روند داستانی رو پیش ببره. اکثر اتاق‌ها روشن و تخت‌خواب‌هاشون در تاریک‌ترین نقطه قرار داره. همچنین ایتن باید کلیدی رو برای باز کرد یک در بزرگ پیدا کنه. 


باس‌فایت: بخش جالب گزارشات اینجاست. باس‌فایتی که در بازی شاهدیم درست شبیه به شایعه حضور ساحره پیش از معرفی RE: Village هست. براساس جزئیات منتشر شده این جادوگر همواره در تعقیب شماست و خنده‌ای مرموز داره که نشان‌دهنده حضورش در اطراف گیمره. نام او Olgaست و در اولین دیدار با شما تعداد زیادی حشره رو به دنبالتون می‌فرسته و هربار که ایتن رو ببینه می‌خنده. ایتن تا زمانی که مخفی باشه نیازی به استفاده از سلاح و دفاع از خود نداره. برای مبارزه با این باس فایت بهتره از مشعل استفاده بشه چرا که او رو می‌ترسونه. پس از کمی مبارزه او به موجودی شبیه به عنکبوت تبدیل می‌شه که پاهای بزرگی داره. بدن انسانی او روی زمینه و با یک ماده سیاه رنگ پوشیده شده. وقتی این باس فایت رو شکست بدین شاهد فرو رفتن او به زمین و اسکلتش خواهید بود. نهایتا او حشراتی که باقی مونده رو به سمتتون روانه می‌کنه و گیمر در اینجا باید باقی این موجودات رو از بین ببره و دمو رو به اتمام برسونه.

اسلحه‌ها: دموی بازی یک کلت کمری (مشابه با آنچه که در تصاویر و تریلر بازی دیدیم)، شاتگان و چاقویی خراب‌نشدنی رو شامل می‌شه. به نظر می‌رسه گیمر می‌تونه از سلاح‌های سرد موقتی هم استفاده کنه. در این دمو یک تبر داریم که با چند ضربه غیرقابل استفاده می‌شه.Inventory: قابلیت Inventory یا همان جعبه وسیله‌ها مدت‌هاست که در نسخه‌های متفاوت RE حضور داره و در این نسخه نیز ازش استفاده خواهیم کرد اما خب با آنچه که در ویدیوی Special Message دیدیم فرق می‌کنه. چیزی که نمایش داده شده به Inventory بازی‌های RE2 Remake و RE3 Remake شباهت داره. از طرفی در بازی واحد پولی مشاهده نشده و دشمن‌ها نیز آیتمی از خود به جا نمی‌ذارند ولی شما می‌تونید از طریق جعبه‌ها و چیزهایی که اطرافتون می‌بینید مهمات و ابزار پیدا کنید.

پیرزن مرموز: زنی که در تریلر رونمایی از RE: Village دیدیم در این بازی هم حضور داره. این دیدار توسط چند منبع مختلف تایید شده. ظاهرا او دشمن شما نیست و می‌تونه چیزهایی بهتون بفروشه و از سویی درمورد شایعات پیرامون روستا بهتون بگه.سایر جزئیات: همانطور که پیش از این AestheticGamer یا همان Dusk Golem اطلاع داد، بازی هنوز تحت ساخت قرار داره و به همین دلیل مشکلاتی در این دمو دیده شده. برای مثال صداهای شخصیت Olga هنگام مبارزه هماهنگ نبوده اما صدای جیع و خنده‌های او بدون مشکلی شنیده می‌شد. از سویی گفته شد که موسیقی مربوط به تریلر معرفی این بازی هنگام مبارزه با باس فایت‌ها شنیده خواهد شد. درکنار تریلری که در آگوست می‌بینیم، کپکام به مرور چیزهای زیادی از بازی به اشتراک می‌ذاره تا داستان رو به خوبی شفاف‌سازی کنه. علاوه بر این گفته شد که RE: Village یک نسخه VR هم خواهد داشت که فعلا ازش صحبتی نخواهد شد.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-5-9 ( 8 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Resident Evil

مقاله های مرتبط با Resident Evil

دانلود های مرتبط با Resident Evil

ویدیو های مرتبط با Resident Evil

موسیقی های مرتبط با Resident Evil

والپیپر های مرتبط با Resident Evil