حالت‌های قابل بازی و حجم احتمالی Call of Duty 2020 لو رفت

حالت‌های قابل بازی و حجم احتمالی Call of Duty 2020 لو رفت

دنیای گیم
احتمالات زیادی در رابطه با نسخه جدید Call of Duty 2020 وجود داره و شرکت Activision فعلا هیچی رو تایید یا تکذیب نکرده. اخیرا یک شایعه تازه از این عنوان منتشر شده و به نظر می‌رسه معتبر باشه. پیش از این گزارش ما اسم بازی، مودهای قابل تجربه، حجم و نام بازی رو نمی‌دونستیم اما با این خبر می‌تونیم اولین جزئیات رو از COD بعدی به دست بیاریم. وبسایتی به نام PS4Patches اطلاعاتی از نسخه آلفای بازی COD منتشر کرده. نام رمزی این اثر The Red Door هست. اما توضیحات مرتبط با پچ بازی تفاوت‌هایی با نام سری اثر داشته و ما رو کمی مشکوک می‌کنه. در توضیحات مربوط به پچ کلمه COD2020INTALPHA1 ذکر شده و خب باتوجه به نتایج به دست آمده از این توضیحات ما متوجه شدیم که بازی بعدی این مجموعه با نام Call of Duty: Black Ops شناخته می‌شه.
باوجو این اطلاعات اما باید مثل همیشه بگیم که بهتره به شایعات توجه نکرده و منتظر اخبار بیشتر بمونیم. مطابق گزارشات و آنچه که انتظار می‌رفت، ظاهرا این بازی یک ریبوته و قراره گیمرها رو به دوران جنگ سرد ببره. البته بهتره کمی صبر کنیم و ببینیم اوضاع از چه قراره. درکنار این‌ها بازی دارای حالت‌های کمپین تک‌نفره، بخش چندنفره، Warzone و زامبی خواهد بود. گفته شده این اثر 71.4 گیگابایت حجم داره. انتظار می‌ره تا بازی COD 2020 در رویداد PS5 Event معرفی بشه. باید تا روز جمعه منتظر باشیم و ببینیم چه اتفاقی رخ می‌ده.

دوستان نظر شما درمورد COD 2020 چیه؟ به نظرتون این بازی همان Black Ops هستش؟ دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-3-21 ( 10 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Call of Duty

مقاله های مرتبط با Call of Duty

دانلود های مرتبط با Call of Duty

ویدیو های مرتبط با Call of Duty

موسیقی های مرتبط با Call of Duty

والپیپر های مرتبط با Call of Duty