داستان نویس Gears of War در خصوص آینده این سری می‌گوید

داستان نویس Gears of War در خصوص آینده این سری می‌گوید

دنیای گیم
بازی‌های Gears of War بدون شک یکی از بهترین آثار اکشن و شوتر اول شخص تاریخ به حساب میان.اوج این سری در نسل هفتم بود که سه گانه فراموش نشدنی رو به هواداران هدیه داد.اما شرکت مایکروسافت به فکر ساخت و انتشار سه گانه جدیدی برای این سری بود.بازی Gears of War 4 در ابتدای این نسل برای کنسول Xbox One پلتفرم PC عرضه شد که عملکرد تقریبا موفقی رو از خودش بر جای گذاشت.این بازی به ما نشون داد که استودیو The Coalition حداقل می‌دونه که چطور باید یک Gears of War درست و حسابی بسازه.این شرکت با Gears 5 عملکرد موفق خودش رو ادامه داد و حالا داره نقشه‌های خودش رو برای ساخت Gears of War 6 برای نسل بعد روی کاغذ می‌ریزه.حالا هم در شروف عرضه یک بازی فرعی در سری تحت نام Gears Tactics هستیم که به قدیمی ترین خط داستانی سری سفر کرده.


 بازی Gears Tactics در تاریخ 28 آوریل 2020 برای PC عرضه می‌شه.حالا داستان نویس ارشد سری، یعنی Bonnie Jean Mah با مصاحبه‌ای که با IGN صورت داد در خصوص آینده سری صحبت کرد.Mah رمز موفقیت بازی‌های Gears رو ارتباط شدید بین پروتاگونیست‌ها و بازیکن توصیف کرد :
" راه رفتن و کشتن هیولاهایی که میخوان دنیا رو نابود کنند به تنهایی چه هدف خاص و لذتی داره؟ ما در تلاشیم که کشتن این هیولاها رو برای گیمر تبدیل به یک مسئله شخصی کنیم تا گیمر با تمام وجود و خشم دست به چنین کاری بزنه! "
خانم Mah اذعان داشت که یکی از چالش‌های اصلی این شرکت در نوشتن داستان این سری، ارتباط شدید خطوط داستانی به هم دیگه بوده.به طوری که نمی‌شد اونارو در هیچ نسخه‌ای از هم جدا کرد.مثلا کاراکتر Del هنوز داستان‌های زیادی برای گفتن داره اما فرصت نشده که به اونا پرداخته بشه.
" بازی Gears Tactics یک عنوان جدید برای منطق دادن به روایات سری Gears of War هست. پس اگه تا به امروز با این فرانچایز آشنا نشدید، Gears Tactics می‌تونه انتخاب مناسبی برای شما باشه. "
بدون شک سری Gears of War به این زودی‌ها به ایستگاه پایانی نمیرسه و برنامه‌های ویژه‌ای برای فرانچایز در نظر گرفته شده.
نویسنده: Amir Hossein Ranjbar
1399-1-27 ( 9 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Gears of War

مقاله های مرتبط با Gears of War

دانلود های مرتبط با Gears of War

ویدیو های مرتبط با Gears of War

موسیقی های مرتبط با Gears of War

والپیپر های مرتبط با Gears of War