در رویداد Resident Evil Showcase چه اتفاقی افتاد؟

در رویداد Resident Evil Showcase چه اتفاقی افتاد؟

دنیای گیم
بامداد امروز، شرکت ژاپنی Capcom همانطور که وعده داد، رویداد Resident Evil Showcase که در رابطه با فرانچایز RE بود رو برگزار کرد. در این پخش زنده راجع به بازی RE Village و پروژه‌های دیگر از جهان این سری صحبت شد. باید گفت 2021 سال پرباری برای کپکام خواهد بود. در نسخه جدید این سری، گیمرها باری دیگر نقش شخصیت Ethan Winters رو برعهده می‌گیرن که راهی روستایی ناشناخته می‌شه تا دخترش رو پیدا کنه. در تریلر جدید RE Village شاهد ساحره‌های بازی، دشمنان، سیستم مدیریت آیتم، فروشنده جدید، مبارزات و... هستیم. تریلر جدید بازی رو می‌تونین از این لینک تماشا کنید. ویدیوی موشکافانه کپکام از گیم‌پلی بازی رو هم از این صفحه ببینید. همانطور که در ویدیوهای مذکور ذکر شد، بازی RE Village دمویی تحت نام Maiden داره که سیستم مبارزات و اسلحه نخواهد داشت. داستان این نسخه کاملا جداگانه روایت شده و حتی شما رو در نقش شخصیت دیگری قرار می‌ده. این دمو اکنون تنها از طریق کنسول PlayStation 5 قابل‌تجربه هست. کپکام در بهار 2021 دموی دیگری برای همه پلتفرم‌ها عرضه خواهد کرد.


 در ادامه نگاهی خواهیم داشت به نسخه‌های کلکسیونی بازی. آیتم‌های نسخه Digital Deluxe Edition Trauma Pack این عنوان عبارتند از: موزیک اختصاصی برای Safe Room، آیتم Mr. Everywhere، فیلتر Found-Footage از بازی RE7، اسلحه Albert-01 Chris، آرت‌ورک The Tragedy of Ethan Winters و درجه سختی کابوس‌وار Max Difficulty.


نسخه Collector’s Edition بازی درکنار تمام آیتم‌های موجود در Digital Deluxe Edition Trauma Pack، شامل یک پوستر، استیل‌بوک، مجسمه Chris Redfield، آرت‌بوک، جعبه مخصوص و کد اختصاصی Trauma Pack می‌شه. 


کسانی که این عنوان رو پیش‌خرید می‌کنن، به پک مخصوص بقا و اسلحه Mr. Raccoon دسترسی خواهند داشت. همچنین کپکام باندلی با نام Resident Evil 7/RE Village رو نیز برای افرادی که نسخه هفتم رو تجربه نکردن آماده کرده تا در زمان عرضه این عنوان کاملا آماده باشند. از سویی شایعاتی مبنی بر انتشار آپدیت نسل نهمی نسخه هفتم هم مطرحه. بازی Resident Evil Village در روز جمعه 17 ارديبهشت 1400 (7 می) برای کنسول‌های PlayStation 4، Xbox One، PlayStation 5، Xbox Series X|S و پلتفرم PC عرضه خواهد شد. علاوه بر تمام این‌ها، کپکام بازی چندنفره RE:Verse رو نیز معرفی کرد که در پست خبری بعدی به صورت کامل بهش می‌پردازیم.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-11-3 ( 2 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Resident Evil

مقاله های مرتبط با Resident Evil

دانلود های مرتبط با Resident Evil

ویدیو های مرتبط با Resident Evil

موسیقی های مرتبط با Resident Evil

والپیپر های مرتبط با Resident Evil