دنباله Batman Arkham به زودی معرفی خواهد شد

دنباله Batman Arkham به زودی معرفی خواهد شد

دنیای گیم
از زمان انتشار Batman: Arkham Knight در سال 2015، طرفداران این فرانچایز ابرقهرمانی بر این باور بودن که نسخه بعدی درکار هست و به زودی می‌تونن پا در کفش شخصیت بتمن گذاشته و به دنیای مرموز Arkham City سفر کنند. از اون دوره تا الان ما همواره شاهد انتشار شایعات مختلف از این بازی بودیم. برای مثال در ابتدا گفته شده که نسخه بعدی این سری قراره ریبوتی باشه که شما رو در نقش Damian Wayne قرار می‌ده اما این دنباله کنسل شد و کم کم شایعه ساخت Court of Owls در رسانه‌ها پیچید. کمپانی Warner Bros قراره این بازی رو معرفی کنه ولی فعلا عکس‌العملی نشان نداده. این شرکت پیش از این به صورت مرموز و آهسته با انتشار تصاویری سعی کرد هواداران رو با نسخه بعدی Batman آشنا کنه، انتظار می‌رفت بازی در E3 2020 معرفی بشه اما به دلیل ویروس کرونا همه‌چی معلق باقی ماند.


براساس گفته‌های یکی از خبرنگاران GameReactor به نام Eirik Hyldbakk Furu، نسخه بعدی Batman اکنون درحال ساخته و به زودی اطلاعات زیادی ازش منتشر می‌شه. Furu گفت: "برنامه Warner Bros اینه تا در ماه‌های آینده از بازی جدید این مجموعه رونمایی کنه. فکر نمی‌کنم ویروس کرونا یا حتی جنبش Black Lives Matter بتونه جلوی معرفی بازی رو بگیره." او در ادامه افزود: "بازی زودتر از آنچه که فکر می‌کنین عرضه خواهد شد." البته که باید این خبر رو به عنوان یک شایعه در نظر بگیریم اما معرفی نسخه بعدی Batman و عرضه اون بی‌شک می‌تونه خیال جمع کثیری از گیمرها رو راحت کنه. باید صبر کنیم و ببینیم این بازی در چه تاریخی نمایش داده می‌شه.

دوستان دیدگاه شما درمورد این خبر چیه؟ فکر می‌کنین از دنباله Batman چه موقعی رونمایی می‌شه؟ اگر مایلین نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-3-21 ( 10 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Batman

مقاله های مرتبط با Batman

دانلود های مرتبط با Batman

ویدیو های مرتبط با Batman

موسیقی های مرتبط با Batman

والپیپر های مرتبط با Batman