رزولوشن و فریم ریت gears of war 4 اعلام شد | احتمال عرضه نسخه PC بازی!

رزولوشن و فریم ریت gears of war 4 اعلام شد | احتمال عرضه نسخه PC بازی!

دنیای گیم

امروز کمپانی مایکروسافت ناشر بازی gears of war 4 جزئیات تازه ای رو در خصوص رزولوشن و نرخ فریم این عنوان مورد انتظار منتشر کرد.مایکروسافت اعلام کرد بازی gears of war 4 بر روی کنسول ایکس باکس وان با رزولوشن Full HD (1080P) اجرا می شود. و نرخ فریم این عنوان بر روی کنسول ایکس باکس وان در بخش تک نفره بازی 30 فریم و برای بخش چند نفره بازی به صورت 60 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.

در ادامه وبسایت گیم اینفورمر از تهیه کننده بازی gears 4 ، آقای Rod Fergusson در خصوص انتشار این بازی بر روی پلتفرم PC سوال کرد که آقای فرگوسن در جواب از کلمه " احتمالا" استفاده کردن! آقای Rod Fergusson متولد 1968 (47-48 ساله) به عنوان تهیه کننده در استودیو The Coalition مشغول به کار هستن.

آخرین بازی که از این سری منتشر شد عنوان بازسازی شده Gears Of war: Ultimate Edition بود که هفته پیش برای رایانه های شخصی منتشر شد.البته بخاطر بهینه سازی نچندان خوب این بازی بسیار از PC بازها مایکروسافت رو مورد انتقاد قرار دادن.

بچه ها در پایان نظرتون در مورد این خبر چیه ، لطفا نظرات خودتون رو با در میون بگذارین، ما دوست داریم که نظرات شما رو بدونیم.

نویسنده: Mehdi Taheri
1394-12-22 ( 5 سال پیش )

خبر های مرتبط با Gears of War

مقاله های مرتبط با Gears of War

دانلود های مرتبط با Gears of War

ویدیو های مرتبط با Gears of War

موسیقی های مرتبط با Gears of War

والپیپر های مرتبط با Gears of War