سرودی که نتوانست دل منتقدان را به دست بیاورد | نقدها و امتیازات بازی Anthem

سرودی که نتوانست دل منتقدان را به دست بیاورد | نقدها و امتیازات بازی Anthem

دنیای گیم
بازی Anthem به عنوان IP جدید BioWare و EA امروز به صورت جهانی برای پلتفرم PC و کنسول‌ها عرضه می‌شود و ما می‌خواهیم در این پست خبری نگاهی به خلاصه نقدهای بازی داشته باشیم تا ببینیم بازخورد منتقدان از این شوتر علمی‌تخیلی چگونه بوده است.متأسفانه بازی Anthem نتوانسته نظر منتقدین را به خود جلب کند و امتیازات بالایی بگیرد.در حال حاضر، متای Anthem بر روی PC از میان 49 نقد منتشر شده عدد 60 از 100 می‌باشد و مطمئناً این امتیازی نیست که ما انتظارش را داشته باشیم.همانطور که BioWare قبلاً گفت، بازی Anthem به مدت تقریباً پنج سال در دست توسعه بوده و حالا با این نقدها و امتیازات به دست آمده باید گفت، Anthem اثری موفق نیست و باوجود تلاش پنج ساله تیم این IP جدید نتوانست به یک اثر خوش‌ساخت تبدیل شود.بی‌شک زمانی که نام BioWare را می‌شنویم به یاد سه‌گانه موفق Mass Effect می‌افتیم، ما نمی‌دانیم که دقیقاً چه اتفاقی بر سر BioWare آماده که باعث شده این IP جدید آن عملکردی که ازش انتظار می‌رفت را نداشته باشه؛ آیا تیم با کمبود منابع روبرو بوده یا کمبود نیروی انسانی؟! به هر حال، اجازه بدید در ادامه نگاهی به خلاصه نقدها داشته باشیم تا ببینیم به چه دلیل منتقدین به بازی Anthem نمرات پایینی دادند.


« متای بازی Anthem در پلتفرم PC »

  بروزرسانی: با انتشار نقدهای بیشتر متای بازی Anthem از عدد 61 به 60 کاهش یافت   GamingTrend   80   بخش داستانی غنی و مبارزات درگیرکننده بازی Anthem، پایه و اساس جدیدترین ماجراجویی Bioware است.درحالی‌که پیشرفت‌های زیادی در زمینه کیفیت زندگی وجود دارد، رویکرد جاه‌طلبانه Anthem برای سبک شوتر و لوتر امیدوار کننده است.همچنین با برنامه گسترده سازندگان ما قادریم برای مدت طولانی در اطراف دنیای Anthem پرواز کنیم.

 CGMagazine   70   علی‌رغم مشکلات بی‌شماری که دارد، هنوزم از گیم‌پلی سرگرم کننده بازی Anthem لذت می‌برم و پس از گسترش یافتن آن با مجموعه‌ای از محتویات بزرگ و رویدادها، قصد دارم دوباره به سراغش بروم.

 Jeuxvideo.com   65   با وجود زمینه‌ای مناسب برای پیشرفت، Anthem می‌تواند به یک اثر خوب در آینده تبدیل شود، اما برای پشتیبانی بازیکنان باید کامل‌تر شود.

 Metro GameCentral   60   لحظات زیبایی در بازی وجود دارد، مخصوصاً زمانی‌که پرواز می‌کنید، اما مشکلاتی همچون داستان سرایی سردرگم کننده، لوت خسته کننده و مأموریت‌های پراکنده، مدت زمان طولانی که صرف انجام بازی می‌شود را توجیه نمی‌کند.

 Guardian   40   حتی در جایی که قوی‌ترین است، Anthem به‌ندرت در آن امتداد پیدا می‌کند.سیستم مبارزات با اینکه خوب طراحی شدند، کمی بیش از Gears of War با جت‌پک هستند و داستان‌سرايى‌ آن که غیرمنطقی/بی‌اهمیت و کاملاً آزار دهنده است.متأسفانه Anthem یک بازی خسته کننده و سرودی قدیمی است که همه ما قبلاً آن را شنیده‌ایم.