شاهد اولین نقدها و نمرات بازی Just Cause 4 باشید | تجربه‌ای مشابه با نسخه قبل

شاهد اولین نقدها و نمرات بازی Just Cause 4 باشید | تجربه‌ای مشابه با نسخه قبل

دنیای گیم
بازی Just Cause 4 در E3 2018 به طور رسمی معرفی شد و قبلش وجود این عنوان توسط استیم لو رفت، این بازی شاید یکی مورد انتظارترین بازی‌های امسال به حساب بیاد که تقریبا داریم به انتشارش نزدیک میشیم. با انتشار تریلرها و تصاویر بیشتر از این بازی گیمرها متوجه شدن که باید منتظر یه نسخه متفاوت از این مجموعه باشن و با توجه به پیشرفت‌هایی که در بازی دیده میشد انتظار میرفت شاهد یه بازی خوب باشیم. خب همونطور که تیم سازنده وعده داده بود این بازی 13 آذر عرضه شد و از زمان انتشار نقدهای این بازی تقریبا یک روزه که میگذره و در این پست خبری قراره به بررسی نمرات این عنوان بپردازیم. خب بازی Just Cause 4 در پلتفرم PC از بین 19 نقد نمره 75 رو دریافت کرده که نسبت به نسخه قبلی چندان تفاوتی نداشته و میشه گفت تجربه‌ای مشابه به نسخه قبلی رو ارائه داده، علاوه بر این‌ها مردم هم 91 رای نمره 8.1 رو به این بازی اعطا کردن. در ادامه به بررسی نقدها و نمرات منتشر شده این بازی خواهیم پرداخت.

نقدها و امتیازات بازی Just Cause 4 براساس پلتفرم PCWindows Central 100 «همه چیز در این عنوان شگفت انگیزه اما درکل کارایی بازی کامل نیست و بعضی اوقات میتونه ارزش تکرار بازی رو پایین بیاره اما در مجموع باید گفت که شاهد یک عنوان زیبا هستیم.»

Game Space 81

Game Star 80 «با تمام ایراداتی که Just Cause 4 داره اما نمیتونه ما رو از دوست داشتن ریکو و جذابیت این مجموعه غافل کنه.»

The Sixth Axis 80

God Is A Geek 80 «سیستم آب و هوای عالی، استفاده از چنگک ریکو، وینگ سوئیت و چتر نجاتش، Just Cause 4 رو به یکی از احمقانه‌ترین و در عین حال بهترین بازی‌های در این سبک تبدیل میکنه!»

IGN 79 «بازی Just Cause 4 درواقع نسخه بهبود یافته‌ای از  JC3 به حساب میاد اما فقدان نداشتن یک ایده خوب باعث میشه تا هویت بازی از بین بره و این موجب تکراری شدن این نسخه میشه.»

IGN Italia 76

Jeuxvideo.com 75

Multiplayer.it 75 «بازی Just Cause 4 سعی داره تا بهترین نسخه این مجموعه رو ارائه بده و اون رو به یک سطح جدیدی برسونه اما درنهایت شما شاهد همون بازی سندباکس و جهان باز دوست داشتنی هستین که کمی با نسخه قبلیش تفاوت داره.»

The Game Machine 73

PC Gamer 73

Everyeye.it 70

Eurogamer Italy 70

PC Invasion 70

PC Games N 70

Spazio Games 68

Game Spot 60 «اکنون در نسلی قرار داریم که عناوین جهان‌باز سعی میکنن عنوانی بزرگ و فوق‌العاده رو به همراه یک گیم پلی جذاب ارائه بدن، اما Just Cause 4 با اینکه چنین هدفی داره اما نمیتونه اون رو عملی کنه و در واقع بازیکن آرزو میکنه تا محتویات بیشتر برای تجربه توی این بازی وجود میداشت.»

Stevivor 60