شایعه: تاریخ رونمایی از دنباله Batman مشخص شد

شایعه: تاریخ رونمایی از دنباله Batman مشخص شد

دنیای گیم
درحالی که گفته می‌شد با آغاز رویداد PS5 Event گیمرها می‌تونن بالاخره Batman بعدی رو ببینن اما این اتفاق رخ نداد و قطعا هواداران این فرانچایز ابرقهرمانی از این بابت عصبانی و ناراحتند. مطمئنا پخش کردن شایعات بین هواداران Batman در مقطع کنونی نمی‌تونه جالب باشه اما خب اگر این شایعه درست باشه پس ما می‌تونیم نسخه بعدی Batman رو به زودی ببینیم. براساس جزئیات منتشر شده توسط یوتیوبری به نام KnightWing01، او گفت که طبق اطلاعاتی که به دست آورده، نسخه بعدی Batman در ماه مرداد (آگوست) معرفی شده و در ماه آبان (نوامبر) عرضه خواهد شد. KnightWing01 شخصی هست که اطلاعات زیادی در رابطه با سری Batman منتشر کرده. مثلا او بود که اعلام کرد نسخه بعدی این سری Batman: Arkham Legacy نام داره. با تمام این‌ها حرف‌های KnightWing01 سند و مدرک معتبری نداره و ما باید صبر کنیم و منتظر اطلاعات بیشتر بمونیم.


مطمئنا یکی از دلایلی که فعلا شاهد رونمایی از بازی نیستیم، فروش کمپانی Warner Bros هست. درواقع می‌شه حدس زد این مورد روی نمایش بازی تاثیر مستقیم گذاشته. با تمام این‌ها باید صبر کنیم و ببینیم چی می‌شه. WB فعلا واکنشی به شایعات اطراف نشان نداده و به نظر نمی‌رسه به این زودی بازخوردی ازش دریافت کنیم.

دوستان نظر شما چیه؟ منتظر رونمایی از اپیزود جدید Batman هستین؟ خوشحال می‌شیم اگر دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-3-25 ( 10 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Batman

مقاله های مرتبط با Batman

دانلود های مرتبط با Batman

ویدیو های مرتبط با Batman

موسیقی های مرتبط با Batman

والپیپر های مرتبط با Batman