شایعه: دو نسخه جدید از سری Silent Hill در دست توسعه قرار دارد

شایعه: دو نسخه جدید از سری Silent Hill در دست توسعه قرار دارد

دنیای گیم
به نظر می‌رسه که سری Silent Hill قرار دوباره احیا بشه، شایعات جدیدی که منتشر شده نوید انتشار دو بازی جدید از این مجموعه ترسناک رو می‌ده، گفته می‌شه یکی از این دو اثر یک ریبوت خواهد بود. AesthethicGamer در حساب توییتر خود چیزهای جالبی درمورد دنباله‌های این مجموعه گفته، او پیش از این جزئیات درستی درمورد Resident Evil 3 Remake منتشر کرد و از سویی درمورد Resident Evil 8 هم حرف زد. به گفته این شخص هم‌اکنون دو نسخه از سری Silent Hill در دست توسعه قرار داره، یکی از این عناوین ریبوتی هست بر این مجموعه، این در حالیه که نسخه دوم یک بازی اپیزودیک و ماجرایی هست که براساس همون ریبوت ساخته خواهد شد.


گفته می‌شه احتمال انتشار این دو بازی در سال جاری بسیار بالاست ولی هنوز چیزی مشخص نیست. پیش از این‌ها کارگردان هنری Silent Hill به شکل مرموز و غیرمستقیم به دنباله این مجموعه اشاره کرد اما هنوز اخبار رسمی از این موضوع منتشر نشده ولی اگر چنین اتفاقی بیوفته می‌تونه تمام دلخوری‌های هواداران در رابطه با منتشر نشدن دنباله جدید این مجموعه و حتی کنسل شدن Silent Hills: P.T رو از بین ببره و هواداران دوباره با کمپانی Konami صلح کنند.

دوستان درمورد Silent Hill چه نظری دارید؟ به نظرتون نسخه بعدی این سری در چه سالی منتشر می‌شه؟ اگر مایل هستین نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.