شایعه: AC: Ragnarok یک عنوان میان‌ نسلی خواهد بود | انتشار جزئیات جدید از گیم‌پلی

شایعه: AC: Ragnarok یک عنوان میان‌ نسلی خواهد بود | انتشار جزئیات جدید از گیم‌پلی

دنیای گیم
بازی Assassin's Creed Ragnarok که به عنوان شایع‌ترین دنباله فرانچایز AC شناخته می‌شه، روز قبل به صورت اتفاقی در فروشگاه‌های Amazon و GameStop لو رفت اما به سرعت حذف شد. حال کاربران سایت Reddit با انتشار جزئیاتی خواندنی در رابطه با این بازی، به نوعی Ragnarok رو به عنوان دنباله مجموعه AC شناختند، براساس اطلاعات این یک لیک معتبر هست که از این بازی صورت گرفته اما هنوز چیزی مشخص نیست. بنا به اطلاعات لو رفته نام رسمیِ بازی AC: Ragnarok هست اما با اسم رمزی Kingdom شناخته می‌شه، این یک اثر میان‌ نسلی هست که برای کنسول‌های Xbox One و PlayStation 4 در نسل 8 و کنسول‌های PlayStation 5 و Xbox Series X در نسل 9 منتشر می‌شه، حرفی از نسخه PC به میان نیومده. بازی در بهمن ماه و در کنفرانس شرکت Sony در مراسم Taipei Game Show 2020 به صورت رسمی معرفی و در روز سه‌شنبه، 8 مهر 1399 (29 سپتامبر 2020) به بازار عرضه خواهد شد. تیم سازنده عناصر RPG رو به شکلی دقیق و تاثیرگذار در بازی پیاد‌ه‌سازی کرده که شامل کلاس‌های مختلفی و درخت‌های توانایی متفاوت با دیگری می‌شه.


 سیستم مبارزات بروزرسانی و اسلحه‌های زیادی از جمله سلاح‌های مخصوص به بازی اضافه شده. سیستم پارکور در بازی با گرفتن شاخه‌های درخت و انیمیشن‌های جدید آپگرید شده، بخش مخفی‌کاری بازی با امکان قایم شدن میون برف، خاک و نشستن روی بوته‌ها دستخوش تغییراتی شده. بازی از حالت Co-op تا سقف 4 بازیکن پشتیبانی می‌کنه تا تجربه‌ای شبیه به سری Ghost Recon رو به مخاطب ارائه بده. سازنده یک سیستم Reputation یا شهرت رو در بازی لحاظ کرده و بازیکنان با انجام ماموریت‌های مختلف برای مردم می‌تونن میزان شهر خودشون رو افزایش بدند، حتی برای انجام ماموریت‌های داستانی شما نیاز دارید تا یک مقدار شهرت مشخص به دست بیارید. این بازی دارای حکومت‌ و مناطقی هست که در دسترس نبوده و با پیشرفت بازیکن، اکشتاف و گشت و گذار در این بخش‌ها ممکن خواهد شد. AC: Ragnarok دارای یک نقشه بسیار وسیع هست که بخش عظیمی از اروپای شمالی شامل شهرهای لندن، کی‌یف، پاریس و... رو شامل می‌شه، این یک دوره و تم آشنا هست چرا که به عصر وایکینگ‌ها نیز نزدیکه. جزئیاتی از داستان بازی نیز منتشر شده اما به علت اسپویل‌های احتمالی ترجیح می‌دیم که اون‌ها رو توضیح ندیم، اما شما می‌تونید با مراجعه به این صفحه متن اصلی جزئیات رو مشاهده و اسپویلرهای داستانی رو مطالعه کنید.


دوستان نظر شما درمورد این بازی چیه؟ به نظرتون نسخه بعدی AC با عنوان Ragnarok معرفی می‌شه؟ خوشحال میشیم اگر نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1398-10-20 ( 18 روز پیش )

خبر های مرتبط با Assassins Creed

دانلود های مرتبط با Assassins Creed

ویدیو های مرتبط با Assassins Creed

موسیقی های مرتبط با Assassins Creed

والپیپر های مرتبط با Assassins Creed