شرکت Demiurge Studios استقلالش را دوباره به دست آورد

شرکت Demiurge Studios استقلالش را دوباره به دست آورد

دنیای گیم
شرکت Demiurge Studios که کمک در ساخت پروژه‌های بزرگی از سری Bioshock ،Mass Effect و Rock Band در کارنامش دیده میشه، استقلالش را از استودیو Sega پس گرفت.شرکت ژاپنی Sega، در سال 2015 حق نشر ساخته‌های این شرکت رو خریداری کرده بود.این کار با تلاش‌های یکی از بنیان‌گذاران Demiurge Studios، یعنی آقای Albert Reed صورت گرفت.
" - ما نمی‌تونیم شور و اشتیاق خودمون رو در مرحله جدیدی که در اون وارد شدیم به نمایش بذاریم. بدون شک ما در تلاشیم بازی‌های موفق زیادی با همکاری با ناشرهای مطرح بسازیم و منتشر کنیم. "در این پنج سالی که این استودیو تحت انحصار شرکت Sega بود، بازی‌های جالب و سرگرم‌کننده زیادی چون Sega Heroes و ‌Crazy Taxi Tycoon رو روانه بازار کرد.در طول این سال‌ها، استودیو Demiurge Studios با شرکت‌ها و ناشران زیادی چون Gearbox ،Irrational و Bioware در ساخت بازی‌های متفاوتی همکاری کرد.این شرکت وظیفه پورت نسخه PC بازی Mass Effect و کارگردانی موسیقی بازی Bioshock رو برعهده داشت.با توجه به اینکه این شرکت از ابتدا تا به امروز یک شرکت مستقل به حساب میومده، اعلام کرد کماکان تمرکزشون در کمک به استودیو‌های بازی‌سازی برای اتمام پروژشون هست تا اینکه سعی کنند بازی مستقل خودشون رو بسازن.
" با توجه به وضعیت تاسف بار فعلی، اتمام هر بازی حداقل یک ماه به تاخیر افتاده. ما خوشحال می‌شیم که بتونیم یک نیروی کمکی برای همکارانمون در این روزهای سخت باشیم. "