شرکت Ragnarok Game به کدهای بازی Rune II دسترسی پیدا کرد

شرکت Ragnarok Game به کدهای بازی Rune II دسترسی پیدا کرد

دنیای گیم
شرکت Ragnarok Game که به عنوان ناشر بازی هک‌اند‌اسلش Rune II شناخته میشه، اعلام کرد که هم‌اکنون به منبع کدهای بازی دسترسی پیدا کرده و می‌تونه برای بازی بروزرسان و پچ‌های متفاوتی منتشر کنه. پیش از این‌ها تیم Human Head Studios روی این بازی کار می‌کرد اما بعد از خریداری این استودیو توسط کمپانی Bethesda و تعطیل شدنش و تغییر نام به استودیوی Roundhouse، بازی Rune II هم در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت و وقتی کسی از اون پشتیبانی نکرد طرفداران زیادی از بازی ناامید شدند. حال براساس گفته‌های شرکت Ragnarok Game میشه به انتشار آپدیت و اعمال تغییرات در بازی امیدوار بود چرا که این شرکت هم‌اکنون درحال کار روی بروزرسانی جدید بازی بازی Rune II هست.


از Rune II به علت مشکلات گرافیکی و بهینه‌سازی ضعیفش در مقاله "10 بازی کامپیوتری که بدترین بهینه‌سازی را در سال 2019 داشتند" یاد شد، بازی در اکثر اوقات بسیار متناقض ظاهر میشه اما بیاید امیدوار باشیم که ناشر این بازی بتونه با پچ‌های گرافیکی مشکلات بازی رو برطرف کنه. درواقع این امر برای خیلی از طرفداران این بازی مهم بوده و اون‌ها می‌‌تونند این بازی رو به بهترین شکل ممکن تجربه‌ کنند. شما می‌تونید از این صفحه برای دانلود بازی Rune II اقدام کنید. این اثر هم‌اکنون در فروشگاه Epic Games Store به صورت انحصاری به فروش می‌رسه اما در سال 2020 برای فروشگاه Steam هم عرضه میشه.

دوستان نظر شما درمورد بازی Rune II چیه؟ این عنوان رو تجربه کردید؟ حتما نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.