شهر Night City در Cyberpunk 2077 بزرگتر خواهد بود

شهر Night City در Cyberpunk 2077 بزرگتر خواهد بود

دنیای گیم
4 روز پیش تصویری از نقشه بازی Cyberpunk 2077 لو رفت و خب خیلی‌ها این تصویر رو با نقشه اصلی بازی یکی کرده و از نگاه‌های اولیه به شهر Night City ناامید شدند. به نظر می‌رسه این تصویر لو رفته هم درست نبوده و اوضاع از آنچه که فکر می‌کردیم بهتره، تعدادی از کاربران سایت Reddit نگاهی به گیم‌پلی بازی در مراسم E3 2018 انداخته و نقشه‌ای که در اون تریلر دیده شده رو با نقشه‌ای که تصویرش لو رفته مقایسه کردند. 


در تصویر بالایی شما نقشه لو رفته‌ای رو می‌بینید که در خبر قبلی لیک شده بود اما در تصویر پایینی که در ادامه این پست خواهید دیدش، قسمتی از نقشه که در تصویر بالایی معلوم نیست ردیابی شده و با نقشه‌ای که در E3 2018 دیده شده مقایسه و به این ترتیب با تصویر جدید پیوند خورده. براساس اطلاعات، مناطقی که در تصویر جدید کشف شده، Little China, Downtown, Corpo Plaza و City Center هستند. خب حالا طرفدارانی که شایعه ابتدایی رو باور کردند، الان باید از این مسئله خوشحال باشن چرا که این مهم نشون میده بازی Cyberpunk 2077 واقعا قراره شهر بزرگی رو به نمایش بذاره. در رابطه با این بازی در اخبار سایت GM توضیحات زیادی وجود داره و شما می‌تونید اون‌ها رو مطالعه کنید. Cyberpunk 2077 در تاریخ شنبه، 28 فروردین 1399 (16 آپریل 2020) به بازار عرضه خواهد شد.


خب دوستان نظر شما درمورد بازی Cyberpunk 2077 چیه؟ منتظر این اثر هستید؟ درمورد نقشه‌های بازی و تفاوت‌هایی که توسط کاربران Reddit کشف شده چه ایده‌ای دارید؟ اگر دیدگاهی در این زمینه دارید نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.