ظاهراً Naughty Dog روی نسخه PC بازی The Last of Us Part II کار می‌کند!

ظاهراً Naughty Dog روی نسخه PC بازی The Last of Us Part II کار می‌کند!

دنیای گیم
استودیوی Naughty Dog سازنده عناوین تحسین‌برانگیز و انحصاری Uncharted و The Last of Us، هم‌اکنون برای توسعه نسخه دوم The Last of Us به دنبال برنامه‌نویسی هست که بتونه با دو رابط گرافیکی DX12 و Vulkan کار کنه، این شخص باید با پلتفرم‌های محساباتی NVIDIA CUDA و AMD GCN آشنایی داشته باشه. حال مسئله اصلی اینجاست که ما می‌دونیم کنسول‌های کمپانی Sony از کارت‌های گرافیک AMD استفاده کرده و می‌کنند اما درواقع وجود رابط‌های کاربری Vulkan و DX12 و از سوی دیگر توانایی کار با NVIDIA CUDA در این بین کمی شک‌برانگیزه. فعلا نباید هیجان داشته باشیم و بهتره که منتظر تایید این اتفاق بمونیم. اگر فکر می‌کنین که می‌تونین خواسته‌های Naughty Dog رو برآورده کنین، به این صفحه سری بزنید!


پیش از این هم شایعات زیادی در رابطه با انتشار عناوین انحصاری PlayStation 4 برای PC شنید‌ه می‌شد، از عرضه Horizon Zero Dawn گرفته تا انتشار Dreams برای PC که همه این‌ها عناوین انحصاری PlayStation 4 هستند. ما در یک پست مجزا درباره این موضوع صحبت کردیم ولی مهم اینجاست که هنوز اطلاعات صحیح و موثقی منتشر نشده. طبق شایعات، انتظار میره بعد از رونمایی از PlayStation 5، کمپانی Sony از برنامه‌های دقیق خودش رو در رابطه با این موضوع صحبت کنه. با عملکرد عالی Microsoft در زمینه همسان‌سازی کنسول Xbox و PC، به نظر می‌رسه Sony هم قصد داره در سیاست‌های خودش چنین رویه‌ای رو پیش بگیره.

دوستان نظر شما چیه؟ به نظرتون انتشار انحصاری‌های Sony برای PC حرکت جالبی خواهد بود؟ حتما نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.