عرضه بازی Ori and the Will of the Wisps با تاخیر مواجه شد

عرضه بازی Ori and the Will of the Wisps با تاخیر مواجه شد

دنیای گیم
کمپانی Microsoft به صورت رسمی تایید کرد که عرضه دنباله بازی فوق‌العاده و محبوب Ori and the Blind Forest یعنی بازی Ori and the Will of the Wisps به تعویق افتاده و بازی یک ماه دیرتر به بازار عرضه خواهد شد، پیش از این شرکت ناشر خواهان این بود تا این اثر رو در روز سه‌شنبه مورخه 22 بهمن 1398 (11 فوریه 2020) به بازار عرضه کنه، حال همونطور که گفته شد، Ori and the Will of the Wisps در روز چهارشنبه، 21 اسفند (11 مارچ 2020) به بازار عرضه میشه. اطلاعات دقیق و کاملی از علت این تعویق منتشر نشده و درصورتی که چیزی انتشار پیدا کنه، شما می‌تونید اون رو در همین پست خبری مطالعه کنید.


Ori and the Will of the Wisps باری دیگر سراغ شخصیت Ori خواهد رفت تا داستان و ماجرای اصلی او رو روایت کنه، بنا به گفته تیم سازنده، این عنوان دنیایی عظیم و پویا رو ارائه خواهد داد که با پازل‌ها و دشمن‌های مختلفی پر شده، همین مهم باعث میشه تا بازیکنان در جهان این مجموعه دوست‌داشتنی غرق شده و به این ترتیب داستان و سفر Ori رو به سرانجام برسونند. همانطور که گفته شد، Ori and the Will of the Wisps در روز چهارشنبه 21 اسفند به بازار عرضه خواهد شد.

خب دوستان نظر شما درمورد بازی Ori and the Will of the Wisps چیه؟ منتظر این دنباله هستید؟ حتما نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1398-9-23 ( 1 ماه پیش )

ویدیو های مرتبط با Ori and the Will of the Wisps

والپیپر های مرتبط با Ori and the Will of the Wisps