عنوانی کامل و در خور نام DMC | نقدها و امتیازات بازی Devil May Cry 5

عنوانی کامل و در خور نام DMC | نقدها و امتیازات بازی Devil May Cry 5

دنیای گیم
انتظارات به پایان رسید و بازی Devil May Cry 5 امروز به طور رسمی برای پلتفرم PC و کنسول‌‎های نسل هشتم عرضه می‌شود و حالا ما می‌خواهیم در این پست نگاهی به خلاصه نقدها و امتیازات این عنوان اکشن و هک اند اسلش نسل هشتمی داشته باشیم تا ببینیم در حد انتظارات ظاهر شده است یا خیر؟! خوشبختانه و همانطور که انتظار می‌رفت، Devil May Cry 5 درست مانند Resident Evil 2 Remake یک اثر فوق العاده‌ست، جدیدترین ساخته‌ی کپکام به بازخوردهای خیره کننده‌ای دست یافته و همه منتقدین به این عنوان نمرات بسیار بالایی دادند.باتوجه به سیزده نقد منتشر شده، DMCV بر روی PC در حال حاضر متای عالی 91 از 100 را در اختیار دارد، با این حال انتظار می‌رود که با انتشار نقدهای بیشتر متا تغییراتی به خود ببیند.به هر حال، همین نقدها کافی است تا کیفیت بسیار بالای Devil May Cry 5 را به همگان ثابت کند.لازم به ذکر است که بازی Devil May Cry 5 بر روی PC از محافظت دنوو استفاده می‌کند.حالا اگر موافق باشید بریم سراغ نقدها و امتیازات بازی تا ببینیم منتقدان در وصف شاهکار جدید شرکت کپکام چه گفتند.


« متای بازی Devil May Cry 5 در پلتفرم PC »


 Guardian   100   عنوان DMC5 یک بازی خون‌آلود، خارق‌العاده‌ و وسوسه انگیز است.کارگردان Hideaki Itsuno و تیم او همان چیزی که انتظار می‌رفت را ارائه کردند، و حالا باید گفت که Devil May Cry بازگشته است.

 Wccftech   98   بازی Devil May Cry V بهترین ورودی برای این سری و یکی از بهترین بازی‌های اکشن منتشر شده اخیر است.با وجود مکانیک‌های عالی مبارزات و طراحی مراحل که تا حد زیادی عناصر معرفی شده در بازی‌های قبلی را توسعه می‌دهد، بازی از نظر داستان و شخصیت‌ بسیار قوی ظاهر می‌شود.

 PLAY! Zine   95   بازی Devil May Cry 5 یک بازگشت حماسی به شکل واقعی به این مجموعه را دارد و این چیزی است که طرفداران انتظارش را می‌کشیدند.گیم‌پلی متنوع از سه شخصیت که شما را همچنان پشت میز و صندلی‌تان نگه می‌دارد.البته که خطی بودن و تاحدی چشمگیر نبودن موسیقی متن در برابر عظمت این بازی مسئله‌ای نیست که به چشم بیاید.

 PC Gamer   90   سه شخصیت عالی و زیبا به همراه سیستم مبارزات روان، این عنوان را تبدیل به بهترین اثر برای طرفداران هک اند اسلش کرده است که خرید آن را برای هر کسی اجباری است.

 PC Invasion   80   بازی Devil May Cry 5 شاید بهترین ورودی برای این سری نباشد، اما با گیم‌پلی عالی‌‌اش یک تجربه خوب برای بازیکن رقم می‌زند، حتی اگر داستان و کارگردان هنری متوسطی داشته باشد.

« متای بازی Devil May Cry 5 بر روی PS4 و Xbox One »