فروش نسخه PC بازی TW3: Wild Hunt در سال 2019 از کل فروش نسخه‌ کنسولی بیشتر است!

فروش نسخه PC بازی TW3: Wild Hunt در سال 2019 از کل فروش نسخه‌ کنسولی بیشتر است!

دنیای گیم
CD Projekt RED با انتشار یک گزارش از فروش بازی The Witcher 3: Wild Hunt مشخص کرد که فروش نسخه PC از آنچه که فکر می‌کردیم بیشتر بوده و این بازی در سال 2019 بیشتر از هر سال دیگه‌ای روی این پلتفرم محبوب تجربه شده. همانطور که کاملا قابل مشاهده‌ست، PC موفق‌ترین پلتفرم در بین سایر ورژن‌های عنوان TW3: Wild Hunt هست، در سال 2015 فروش نسخه PlayStation 4 از سایر نسخه‌ها بالاتر بود اما به مرور این درصد برای نسخه PC برابر و بعدها بیشتر هم شد تا زمانی که در سال 2019 فروش ورژن PC از فروش کنسول‌ها طی 4 سال اخیر گذشت. می‌شه حدس زد که این نمودار تخفیف‌های بازی در فروشگاه‌ها رو هم حساب می‌کنه، چرا که درآمد حاصل از نسخه PC با تعداد واحدها برابری نمی‌کنه.


طی یک گزارش مشابه، CDPR اعلام کرد که مبلغ 521 میلیون Polish złoty (واحد پول کشور لهستان) در سال 2019 درآمد داشته، درواقع این مبلغ برابر هست با 124 میلیون دلار آمریکا که 44 درصد بیشتر از درآمد این استودیو در سال 2018 هست. 


دوستان نظرتون درمورد فروش بازی The Witcher 3: Wild Hunt چیه؟ درمورد درآمد حاصل شده برای CD Projekt RED چه فکری می‌کنین؟ اگر مایل هستین نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-1-21 ( 1 سال پیش )

خبر های مرتبط با Witcher

مقاله های مرتبط با Witcher

دانلود های مرتبط با Witcher

ویدیو های مرتبط با Witcher

موسیقی های مرتبط با Witcher

والپیپر های مرتبط با Witcher