فوری و ناراحت کننده: استیم جلوی نفوذ VOKSI را بست !

فوری و ناراحت کننده: استیم جلوی نفوذ VOKSI را بست !

دنیای گیم
دوستان و گیمر های عزیز، همونطور که می دونید در 48 ساعت گذشته یکی از خبرهای بسیار داغ که به آن پرداخته ایم، منتشر شدن کرک های بازی های مجهز به قفل DENUVO مثل بازی های
 Doom  - Total War : Warhammer  - ABZU - INSIDE - Just Cause 3 Rise of the Tomb Raider بود که توسط VOKSI منتشر شد.

در اصل روشی که Voksi از آن استفاده کرده کرک و نفوذ به سیستم دنوو DENUVO نیست و این شخص با ابتکار عملی که داشته تونسته یک شبیه ساز برنامه استیم رو اجرا کنه که این Emulator با نام DLauncher.exe تمام بازی های دنوو رو Bypass و یا اجرا (به اصطلاح هک) می کنه ! و تمام TOKEN های مورد نیاز برای شروع بازی رو از API های خود استیم با پروفایل کاربری شما دریافت می کنه.

خیلی ها عقیده داشتند که این روش ممکنه بزودی از طرف استیم بسته بشه و کرک های وکسی رو اگر یکبار اجرا نکرده باشید دیگر کار نکند.

متاسفانه از دقایقی قبل STEAM جلوی این روش BYPASS را گرفته و کسانی که کرک رو تا این لحظه نصب و اجرا نکرده باشند دیگر نمی تونند این بازی ها رو فعال و بازی کنند.
البته شما اگر از این کرک تا این لحظه استفاده و اون رو فعال کرده باشید می تونید با استفاده از روش آفلاین بازی ها رو هنوز انجام بدید.

خبر بالا را ابتدا Royalgamer06 از تیم REVOLT تایید کرد و ما هم در تیم GM از ساعت 20:00 دوشنبه 18 مرداد یعنی دقایقی قبل بجز کرک Just Cause 3 هیچ کرک دیگری را نتوانستیم مثل قبل فعال کنیم اما اگر از گزینه Offline Mode استیم استفاده کنیم ، کرک هایی که تا قبل از این زمان فعال شده اند کار خواهند کرد.

بله این یک خبر بسیار بد و ناراحت کننده است. اما Voksi و تیم REVOLT این قول رو قبلا داده بودند که با پشتیبانی از مشکلات کاربران و ارتقاء و آپدیت کرک در صورت بروز مشکل اون رو برطرف بکنند و حالا باید ببینیم که اولین واکنش آن ها به این عمل استیم چیست و آیا موفق می شوند با آپدیت کرک ها، دوباره قدرت خودشون رو به رخ DENUVO بکشند یا خیر؟

ما هم مثل شما منتظر خبرهای تکمیلی هستیم و به محض دریافت خبرهای جدیدتر یا کرک معتبر شما را در جریان خواهیم گذاشت

بروزرسانی خبر: کرک جدیدتر منتشر شد

CPY کرک معتبر بازی: Rise of The Tomb Raider را منتشر کرد !