لیگ MLS با کمک FIFA 20 مسابقات مجازی فوتبال ایجاد می‌کند

لیگ MLS با کمک FIFA 20 مسابقات مجازی فوتبال ایجاد می‌کند

دنیای گیم
همچون لیگ‌های NBA، MLB و NASCAR، اینبار لیگ فوتبال MLS هم مسابقات مجازی خودش رو راه‌اندازی می‌کنه. براساس جزئیات منتشر شده این تورنمنت با نام eMLS Tournament Special شناخته می‌شه، در این مسابقات 16 تیم به صورت حذفی به مصاف یکدیگر رفته و باهم بازی می‌کنند. این مسابقات به صورت دو به دو انجام می‌شه و ورزشکاران حرفه‌ای لیگ MLS و بازیکنان برتر FIFA 20 رو شامل خواهد شد. همانطور که گفتیم روند مسابقات به صورت حذفی انجام می‌شه، یعنی اگر یک تیم ببازه از دور مسابقات بیرون می‌ره. این لیگ مجازی به مدت یک ماه به طول می‌انجامه و از طریق دو شبکه Fox Deportes و FS1 پخش می‌شه. همانطور که گفتیم MLS تنها لیگی نیست که به مسابقات مجازی رو آورده، بلکه سایر لیگ‌ها مثل NBA و MLB و حتی مسابقات NASCAR و Formula One نیز رویدادهای اینچنینی رو برگزار کردند.


در روزهای قرنطینه خیلی‌ها سعی می‌کنن مردم رو در خانه‌های خودشون نگه دارن و به همین منظور سرگرمی‌های مجازی رو انتخاب کردند. اکثر این رویدادها به صورت خیریه و سایرشون هم به منظور مسابقه شکل می‌گیرند. لیگ MLS نیز مثل سایر لیگ‌های فوتبال به چنین مسابقاتی رو آورده، برای مثال مسابقات خیریه لالیگای اسپانیا نیز به همین شکل یک رویداد هیجان‌انگیز ترتیب دیده و هر بازیکن به نمایندگی از تیمش در این رویداد شرکت می‌کنه. به نظر میاد که این لیگ‌های مجازی همچنان ادامه داشته باشن، حتی گفته شده که یکی از شبکه‌های Disney به دنبال تاسیس مسابقات 12 ساعته هست که بازی‌هایی مثل Rocket League، Madden NFL 20 و NBA 2K20 رو شامل می‌شه.

دوستان نظرتون درمورد این مسابقات مجازی چیه؟ به نظرتون بازی‌های ویدیویی می‌تونن این روند رو پیش ببرن و حفظش کنن؟ اگر دیدگاهی در این مورد دارین اون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.