مدیر کل EA Motive از تغییر سیاست EA و تمرکز روی کیفیت بازی‌ها خبر می‌دهد

مدیر کل EA Motive از تغییر سیاست EA و تمرکز روی کیفیت بازی‌ها خبر می‌دهد

دنیای گیم
شرکت EA مدت‌هاست که با ساخت عناوین مختلف بخش بزرگی از بازار فروش بازی‌های ویدیویی رو صاحب هستش، با اینحال چیزهای زیادی باعث شده که این کمپانی تا اینجای کار با تمام عناوین خوب و بدش بتونه دووم بیاره و محصولاتی باکیفیت و در عین حال بی‌ارزش رو به بازار عرضه کنه، همه ما کیفیت بازی‌ها برامون مهمه اما در بعضی مواقع ممکنه فکر کنیم که بعضی از سازنده‌ها به ساخت بازی‌هاشون اهمیتی نداده و سعی می‌کنند عنوانی عرضه کنن که فقط فروش خوبی داشته باشه.
 مثلا همین شرکت EA تا اینجا چندین بار با استفاده از میکروترنسکشن و یا عرضه بازی‌های آنلاین بهمون فهمونده که دوست داره علاوه بر فروش آثارش، از گیم‌پلی آن‌ها هم درآمد کسب کرده و یا از کرک شدن عناوینش و کاهش میزان فروش آن‌ها جلوگیری کنه. در رابطه با این موضوع، آقای Patrick Klaus که مدیر کل استودیوی EA Motive، شعبه کانادایی شرکت EA هستند مصاحبه‌ای ترتیب دیدند که به تغییر سیاست‌های شرکت EA برای ساخت بازی‌های باکیفیت اشاره می‌کنه، در ادامه این پست خبری به مصاحبه آقای Klaus خواهیم پرداخت.


«EA حس یک کمپانی واقعی رو داره، شرکتی که روی کیفیت بازی‌هاش متمرکزه. همین دلیل باعث شد تا من مدیریت یکی از استودیوهای شرکت EA رو برعهده بگیرم، اولویت ما ساخت بازی‌های به یادماندنی و درجه یک هست و EA دقیقا به دنبال چنین هدفی‌ست که باعث میشه این شرکت سعی در خلق بازی‌های فوق‌العاده داشته باشه.»


استودیوی EA Motive در سال 2015 توسط خانم Jade Reymond که خالق سری محبوب Assassin's Creed هستند تاسیس شد تا زیرنظر کمپانی EA به ساخت بازی‌های اکشن و ماجرایی بپردازه، با استعفای خانم ریموند در ماه اکتبر 2018 و سپس عرضه بازی Star Wars: Battlefront 2 اوضاع به سختی پیشرفت تا اینکه آقای Patrick Klaus به مقام مدیریت این استودیو برسند، آقای Klaus سابقه حضور در شرکت Ubisoft و همکاری در ساخت نسخه‌های مختلفی از سری Assassin's Creed رو دارند. 

به نظر می‌رسه شرکت EA می‌خواد برای نسل 9 شروعی تازه داشته باشه و با عرضه عناوین مهم، نامی بزرگ رو در این دوره برای خودش دست و پا کنه، تا اون موقع باید صبر کنیم و ببینیم که چه اتفاقی قراره بیوفته.

خب دوستان نظر شما درمورد این خبر چیه؟ تغییر سیاست EA در ساخت بازی‌ها می‌تونه به این شرکت در راستای موفقیت‌های بیشتر و بزرگتر کمک کنه؟ حتما نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.