نسخه جدید Batman در راه است؟ | Warner Bros تصاویری مربوط به این عنوان را منتشر کرد

نسخه جدید Batman در راه است؟ | Warner Bros تصاویری مربوط به این عنوان را منتشر کرد

دنیای گیم
مطمئنا نسخه جدید سری بازی‌های Batman از اون دسته عناوینی هست که خواهان زیادی داره و طرفداران برای معرفی و عرضه دنباله این مجموعه لحظه‌‌شماری می‌کنند. پیش از این شایعات زیادی از این بازی منتشر شده بود اما نهایتا اکثر این شایعات رها شد تا دیگه کسی درمورد این عنوان حرفی نزنه، گفته می‌‌شد که بازی در مراسم The Game Awards 2019 معرفی می‌شه اما این اتفاق هم رخ نداد ولی اینبار به نظر می‌رسه که نسخه جدید این مجموعه در راهه و به زودی باید منتظر معرفی اون باشیم. طی اقدامی عجیب و مرموز کمپانی Warner Bros در اکانت‌های فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام خود تصاویری رو منتشر کرد که کپشن "Capture the Knight" ضمیمه اون‌ها بود، این تصاویر نمادهایی هستند که به صورت قطعه‌های پازل به یکدیگر متصل می‌شن، نمادی که بدون‌شک با توجه به کپشن تصویر کاملا به نسخه جدید مجموعه Batman مربوط می‌شه.


با ترکیب کردن این تصاویر یک تصویر ثابت به دست میاد که به یک نشانه یا به عبارتی همون نماد شباهت داره، حال سوال اینجاست که این نماد چه چیزیه؟ خب فعلا هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست و باید صبر کنیم تا طرفداران Batman و افرادی که با دنیای DC و این شخصیت آشنا هستند بررسی‌های خودشون رو به اشتراک بذارند تا نتیجه مشخص بشه. تنها چیزی که در اینجا معنی می‌ده پاهای یک جغد هست که در وسط عکس قرار داره، این می‌تونه نشونه‌ گروه Court of Owls باشه، پیش از این هم گفته می‌شد نسخه بعدی این مجموعه Batman: Court of Owls نام داشته که براساس کمیک‌هایی با همین نام اقتباس می‌شه. همونطور که گفته شد بهتره صبر کنیم و ببینیم که چه اخباری در رابطه با این تصاویر منتشر خواهد شد. براساس شایعات این بازی در نیمه اول سال 2020 به بازار انتشار پیدا می‌کنه.


خب دوستان نظر شما چیه؟ نسخه جدید بتمن Batman: Court of Owls خواهد بود یا Batman: Arkham Legacy؟ حتما نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1398-10-19 ( 17 روز پیش )

خبر های مرتبط با Batman

مقاله های مرتبط با Batman

دانلود های مرتبط با Batman

ویدیو های مرتبط با Batman

موسیقی های مرتبط با Batman

والپیپر های مرتبط با Batman