نظرسنجی C000005 راه اندازی شد؛ همین حالا به کرک بعدی Denuvo رأی بدید!

نظرسنجی C000005 راه اندازی شد؛ همین حالا به کرک بعدی Denuvo رأی بدید!

دنیای گیم
ساعاتی پیش C000005 یک کرک تازه برای نسخه 1.21 بازی Middle-Earth: Shadow of War منتشر کرد.و تنها یک ساعت بعد کرک جدیدترین نسخه‌ی بازی SoulCalibur 6 رو در دسترس قرار داد که تا دقایقی دیگه پست دانلود هر دو عنوان رو بروزرسانی می‌کنیم.اما خبر مهم‌تر و خوشحال کننده اینجاست که C000005 طبق وعده‌ای که قبلاً داده بود، نظرسنجی عمومی برای انتخاب کرک بعدی Denuvo رو راه اندازی کرد تا شما کرک بعدی Denuvo رو انتخاب کنید.بنابراین، هر عنوانی که بتونه بیشترین رأی رو کسب کنه، کرک بازی موردنظر توسط C000005 در آینده منتشر می‌شه ولی با ذکر این نکته که از این پس کرک‌های جدید C000005 تحت برند یا نام جدید "EMPRESS" منتشر می‌شن.پیش از این هیچ کسی در دنیا چنین کاری رو انجام نداده بود.در هر صورت، شما با دادن رأی می‌تونید در انتشار کرک بعدی Denuvo تأثیرگذار باشید.پس از این فرصت رو از دست ندید!

« برای دادن رأی به این لینک مراجعه کرده و سپس یکی از پنج عنوان موجود در نظرسنجی رو انتخاب کنید.نتیجه این نظرسنجی تا به این لحظه در زیر قابل مشاهده‌اس. »


C000005 که از این پس با نام EMPRESS می‌شناسیمش، به عنوان عضوی تازه وارد از افراد یا گروه‌های مستقل P2P شناخته می‌شه که تاکنون کرک چندین بازی Denuvo رو منتشر کرده.دوستان نظر شما درباره‌ی این اقدام جالب EMPRESS یعنی ایجاد یک نظرسنجی برای انتخاب کرک بعدی Denuvo چیست؟ دوست دارید در لیست کرک بعدی Denuvo کدوم بازی‌ها جای گرفته باشن؟ منتظر شنیدن دیدگاه‌های ارزشمند شما کاربران گرامی هستیم.


بروزرسانی: ساعتی قبل، DLC Unlocker بازی Soulcalibur VI توسط EMPRESS منتشر شد.همونطور که در تصویر زیر می‌بینید، بازی Soulcalibur VI علاوه بر محافظت استیم از نسخه 5.0 محافظت Denuvo استفاده می‌کرد.