واکنش‌ها به تریلر Gotham Knights به شدت منفی بوده است!

واکنش‌ها به تریلر Gotham Knights به شدت منفی بوده است!

دنیای گیم
بعد از ماه‌ها هایپ کردن و سال‌ها انتظار، استودیوی WB Montreal بالاخره از بازی جدید خود رونمایی کرد. این عنوان Gotham Knights نام داشته و در جریان رویداد DC FanDome 2020 معرفی شد. GK یک بازی جدید در جهان سری Batman اما خب قرار نیست شما رو در نقش این ابرقهرمان دوست‌داشتنی قرار بده. گیمرها این‌بار به جای خانواده بتمن به بازی خواهند پرداخت و به مبارزه با خلافکاران گاتهام می‌رن. تیم سازنده با ایجاد یک چارچوب تازه این عنوان رو به یک RPG جدید تبدیل کرده که در این سری حس کاملا تازه‌ای داره. با تمام این‌ها اما واکنش هواداران به بازی آنچنان که باید مثبت نبوده. تا اینجا تعداد دیس‌لایک‌ها به ویدیوی گیم‌پلی بازی بسیار بیشتر از لایک‌ها بوده و این کمی شوکه‌کننده هست.


 مشکل اصلی هواداران به Co-op، دشمنان بازی، عناصر موجود در این عنوان، مکانیک‌های نقش‌آفرینی و سیستم XP برمی‌گرده. با این حال اما اصلی‌ترین دلیل دلخوری طرفداران نبود شخصیت Bruce Wayne هست. در سناریوی بازی خبری از شخصیت بتمن نیست چرا که او مرده. اما خب بروس حتی پس از مرگ خودش نگران گاتهامه، به همین خاطر با فعال‌سازی Code Black از شوالیه‌های جدید گاتهام می‌خواد تا از این شهر محافظت کنند. گیمرها نقش 4 کاراکتر متفاوت Bat Family رو به دست می‌گیرن که هرکدام توانایی‌ها و سبک مبارزه خاصی دارند. ظاهرا بازی کمی برخلاف آنچه که هواداران می‌خواستن بوده اما خب بهتره تا انتشار محصول نهایی منتظر بمونیم. Gotham Knights در سال 2021 برای نسل 8 و 9 کنسول‌ها و البته PC در دسترس قرار می‌گیره.

بروزرسانی: بعد از گذشت چند ساعت از انتشار ویدیوی مربوط به گیم‌پلی این بازی، تعداد لایک‌ها افزایش پیدا کرد. با این حال اما بعضی از هواداران نقدهایی به این عنوان دارن که در متن این خبر درموردشون صحبت شده.