چرا بخش چند نفره بازی Call of Duty Modern Warfare 2 بازسازی نشد؟

چرا بخش چند نفره بازی Call of Duty Modern Warfare 2 بازسازی نشد؟

دنیای گیم
شرکت Activision ناشر همه ساله و همیشگی بازی‌های Call of Duty دلیل بازسازی نشدن بخش چند نفره بازی Call of Duty Modern Warfare 2 رو توضیح می‌ده.در سالی که بازی Call of Duty Infinite Warfare منتشر شد شرکت Activision دست به بازسازی کامل و انتشار نسخه اول سری جنگاوری مدرن، یعنی Call of Duty 4 Modern Warfare زد.این بازی چه در بخش تک نفره و داستانی یا چه در بخش چند نفره بازسازی شده بود.سرورهای مولتی پلیر بازی بازسازی، و مپ‌های جدیدی به اونا اضافه شده بود.اما امسال که ریبوت جدیدی از این سری منتشر شد شایعه بازسازی و انتشار نسخه دوم MW هم به گوش می‌رسید.این خبر رسما تایید نشد اما چند روز قبل تریلری به صورت تصادفی از بازی لو رفت.همونطور که از اسمش مشخصه، بازی Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered فقط از بازسازی بخش داستانی MW2 بهره می‌بره.


اما ظاهرا Activision خدمات بخش چند نفره ریبوت MW رو برای لذت هواداران کافی می‌دونه.
" ما انواع و اقسام خدمات رو در بازی Call of Duty Modern Warfare ارائه دادیم که یکی از اون‌ها ویژگی Cross play هست. ما تمامی این اقدامات رو برای نزدیک کردم بازیکنان جهان به همدیگه انجام دادیم. نیازی نبود که فعلا سرورهای بازی MW2 رو از نوع بسازیم. "
با این تفاسیر شاید به این زودی خبری از انتشار بازسازی بخش چند نفره بازی نباشه؛ اما چون این شرکت این خبر رو رد یا تایید نکرد، نمیشه اطمینان داد که این اتفاق در آینده نخواهد افتاد.
نویسنده: Amir Hossein Ranjbar
1399-1-13 ( 1 سال پیش )

خبر های مرتبط با Call of Duty

مقاله های مرتبط با Call of Duty

دانلود های مرتبط با Call of Duty

ویدیو های مرتبط با Call of Duty

موسیقی های مرتبط با Call of Duty

والپیپر های مرتبط با Call of Duty