کرک بازی FIFA 17 توسط STEAMPUNKS منتشر شد! طلسم کرک FIFA شکست

کرک بازی FIFA 17 توسط STEAMPUNKS منتشر شد! طلسم کرک FIFA شکست

دنیای گیم
بالاخره طلسم کرک شدن بازی FIFA توسط STEAMPUNKS شکسته شده و این اولین بار در تاریخ چندین ساله این بازی هستش که نسخه جدیدتر یعنی FIFA 17 زودتر از نسخه قدیمی تر یعنی FIFA 16 کرک میشه. بازی فیفا که به محافظت DENUVO مجهز بود حالا برای میلیون ها طرفدار نسخه های کرک شده آماده دانلود و بازی کردنه و شاید مورد انتظارترین بازی DENUVO برای کرک شدن توسط طرفداران تابحال همین بازی بوده.STEAMPUNKS یک گروه SCENE جدید حساب میشه که دیگه شناخته نشده نیست و همه این گروه رو میشناسن و با یک ماه فعالیت و انتشار 12 بازی DENUVO در نسخه های v2 و v3 تونست تیم هایی که سالیان سال در SCENE فعالیت می کنند رو پشت سر بذاره .. این کرک ، دوازدهمین کرک منتشر شده این گروه هستش. بالاخره استیم پانکس موفق شد دومین بازی بر روی شبکه ORIGIN بجای STEAM رو هم برخلاف اسمش کرک کنه اینبار هم کرک باز از نوع Key Generator هستش و با ساخت لایسنس معتبر (مثل کرک هایی که سریال نامبر تولید می کنند) اجازه میده که شما DENUVO رو Bypass یا همون کرک کنید. این روش یکی از قدیمی ترین روش های انتشار کرک توسط گروه های SCENE هستش که حالا بنظر میرسه حتی DENUVO هم با این روش کرک میشه :) این کرک بصورت آفلاین و دائمی بازی رو Bypass و اجرا می کنه و ممکن نیست بعد از اجرای بازی از کار بیوفته اما بدون تغییری در فایل EXE و اجرایی بازی این کرک کار می کنه و فایل کرک و اجرایی بازی یک لایسنس قانونی برای بازی میسازه که برای همین ، DENUVO اجازه میده بازی اجرا بشه که البته شما نباید فکر کنید می تونید بازی رو با این لایسنس بصورت آنلاین بازی کنید و برای اجرای کرک نیاز به اجرا و یا نصب استیم نیست

مشاهده فایل NFO نسخه FIFA 17-STEAMPUNKS
( حجم: 3.14 مگابایت - رمز عبور فایل: gamingmaster.ir  )

روش نصب:
 محتویات فولدر کرک و دانلود شده رو درون مسیر نصب بازی کپی و جایگزین کنید
 برای اجرای این کرک کافیه فایل stp-fifa17.exe رو اجرا کنید.

ترجمه فایل NFO: 
STEAMPUNKS مفتخره که برای شما FIFA 17 رو منتشر کنه که به همراهش یک سازنده لایسنس واقعی DENUVO قرار گرفته هیچ تغییری در فایل های اجرایی بازی داده نشده.
لایسنس شما در صورت نیاز دوباره ساخته میشه.
از قدرتی که در اختیارتون گذاشتیم لذت ببرید.

در مورد مسائل فنی KEYGEN ( همون کرک ) خودمون باید اضافه کنیم که:
- شما نیاز به نصب ORIGIN ندارید.
- شما می تونید بصورت آفلاین بازی کنید.
- مسیر نصب بازی شما بصورت اتوماتیک تشخیص داده میشه یا ساخته میشه.
- لایسنس شما در صورت تغییر نرم افزار یا سخت افزار دوباره ساخته خواهد شد.


نسخه فشرده این بازی بزودی در سایت قرار میگیره. شما همیشه می تونید لیست آخرین کرک های منتشر شده رو بصورت لحظه ای و زنده در اینجا مشاهده کنید.