کمپانی Embracer Group استودیوی سازنده Little Nightmares را خریداری کرد

کمپانی Embracer Group استودیوی سازنده Little Nightmares را خریداری کرد

دنیای گیم
شرکت Embracer Group که پیش از این با نام THQ Nordic شناخته میشد به صورت رسمی اعلام کرد که استودیوی کوچک و با استعداد Tarsier، سازنده بازی Little Nightmares رو خریداری کرده. استودیوی سوئدی Tarsier یک ماه پیش یک بازی انحصاری تحت نام The Stretchers رو برای پلتفرم Nintendo Switch به بازار عرضه کرد و هم‌اکنون درحال توسعه دنباله بازی فوق‌العاده Little Nightmares هستش. کمپانی Embracer Group هم که یک شرکت سوئدی‌ست به طور کل با پرداخت مبلغ 9 میلیون و 400 هزار یورو این استودیو رو خریداری کرده. Tarsier بالغ بر 65 الی 70 نفر کارمند داره و همانطور که گفته شد هم‌اکنون درحال توسعه بازی Little Nightmares 2 هستند تا در سال 2020 یا 2021 به بازار عرضه بشه.


بدون‌شک Little Nightmares یکی از بهترین عناوین در سبک تک‌نفره و ترسناک بود که با استفاده از موتور گرافیکی Unreal Engine به صورت نوآورانه‌ای یک بازی عالی رو ارائه داد، حال ساخت دنباله این بازی می‌تونه یک نقطه عطف برای تیم سازنده باشه و حالا با شراکتی که بین این تیم و شرکت Embracer Group شکل گرفته، میشه گفت نسخه دوم این بازی قراره بهتر از قبل ظاهر بشه. 

خب دوستان نظر شما درمورد خرید استودیوی Tarsier توسط کمپانی Embracer Group چیه؟ به نظرتون بازی Little Nightmares 2 چه اثری از آب درمیاد؟ نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.