گالری تصاویر نسخه دموی بازی System Shock Remake | عملکرد رضایت‌بخش Unreal Engine 4

گالری تصاویر نسخه دموی بازی System Shock Remake | عملکرد رضایت‌بخش Unreal Engine 4

دنیای گیم
2 روز پیش نسخه دموی بازی System Shock Remake توسط استودیوی Nightdive در دسترس هواداران قرار گرفت، 48 ساعت از زمان عرضه نسخه دموی بازی می‌گذره و افرادی که موفق به تجربه این بازی شدن تصاویری از عملکرد گرافیکی و بصری این عنوان هم تهیه کردند که در ادامه این پست خبری میخوایم بهشون نگاهی بندازیم. نسخه جدید دموی این بازی با موتور گرافیکی Unreal Engine 4 ساخته شده، خب این دمو نسبت به نسخه‌ای که با موتور گرافیکی Unity ساخته و عرضه شد عملکرد بصری بهتری ارائه‌ میده اما مشکلات فنی نسخه دموی بازی کمی گیمرها رو اذیت می‌کنه.

در تهیه تصاویر بازی از یک کامپیوتر شخصی با پردازنده Intel Core i9-9900K، کارت گرافیک Nvidia RTX 2080Ti و مقدار 16 گیگابایت رم DDR4 استفاده شده. عملکرد بصری بازی در طراحی مراحل و محیط کاملا راضی‌کننده بوده و نشون میده که هدف تیم سازنده درواقع توسعه یک اثر پویا و روان هستش، استودیوی Nightdive تمام بافت‌ها، مدل‌های 3 بُعدی و نقشه‌های بازی رو از نسخه ساخته شده با موتور Unity پورت کرده و تجربه آشنایی رو برای طرفدارانش خلق کرده، به گونه‌ای که این بازی تقریبا حسی شبیه به نسخه آزمایشی قبلی داره. درکنار این‌ها تیم سازنده در طراحی محیط، جزئیات رو به صورت Pixelated به وجود آورده که به نوعی یادآور سبک Retro هستش. در ادامه می‌‌تونید تصاویر بازی رو تماشا کنید.همانطور که اشاره کردیم، این نسخه دمو از مشکلات فنی کم و زیادی رنج می‌بره، برای مثال یکی از این مشکلات کرش کردن بازی هنگام تغییر تنظیمات گرافیکی هستش، از سویی مشکلاتی نظیر افت فریم هم در دمو دیده میشه اما با دستکاری فایل‌های INI. شما می‌تونید نرخ فریم بهتر و بالاتری دریافت کنید.

خب دوستان نظر شما درمورد بازی System Shock Remake چیه؟ درمورد نسخه قدیمی بازی چه دیدگاهی دارید؟ خوشحال میشیم اگر نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.