یک تصویر مرموز دیگر از Bamtan منتشر شد | Court of Owls یا Arkham Legacy؟

یک تصویر مرموز دیگر از Bamtan منتشر شد | Court of Owls یا Arkham Legacy؟

دنیای گیم
روز پیش کمپانی Warner Bros با انتشار تصاویری مرموز از یک نماد خبر از نسخه جدید فرانچایز Batman خبر داد اما اینبار تصویری جدید منتشر شده که نشون می‌ده تصویر قبلی که توسط Warner Bros انتشار پیدا کرد مربوط به یک نماد نیست، بلکه صحبت از چندین نماد و به نوعی یک زنجیره هست که تمام اون‌ها به یکدیگر متصل و یک چیز دیگه رو خلق می‌کنند. این تصویر از وبسایت رسمی استودیوی Warner Bros Montreal که به عنوان سازنده این اثر شناخته می‌شه برداشته شده، همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، نمادِ روز قبل به یک دایره بزرگتر اضافه شده، همچنین یک نماد دیگر هم به این دایره پیوسته، درکنار این‌ها دایره‌های خالی زیادی اطراف این دو نماد دیده میشه. درواقع 8 دایره خالی در این تصویر وجود داره، گفته می‌شه دایره‌های خالی در مرکز تصویر اعضای گروه بتمن یا همان Bat Family هستن که توسط 6 گروه متفاوت محصاره شدند. علاوه بر این شایعات زیادی از الان منتشر شده از اینکه این دو نماد و سایر نمادهای رونمایی نشده از گیم‌پلی و حتی زمان معرفی بازی صحبت‌ می‌کنند، به هرحال فرضیه گیم‌پلی محتمل‌تر به نظر میاد به طوری که شما باید با گروه‌های بزرگ مبارزه کرده و نهایتا خودتون رو به سران این گروه‌ها برسونید. چیزی که در سری Batman می‌تونه به زیبایی پیاده بشه.


اگر تمام نمادهای به تصویر اضافه بشه مدتی طول می‌کشه تا تصویر کامل شده و اتفاق تازه‌ای بیوفته، بنابراین فعلا باید منتظر بمونیم و ببنیم که چه اتفاقی رخ می‌‌ده. استودیوی Warner Bros Montreal به خاطر انتشار بازی Batman: Arkham Origins شناخته می‌شه و به نظر میاد که می‌تونه از پس نسخه جدید این سری بربیاد، فعلا گمانه‌زنی‌های زیادی وجود داره ولی باید تا انتشار اخبار صحیح منتظر بمونیم.

خب دوستان نظر شما درمورد نسخه جدید Batman چیه؟ به نظرتون دلیل این کارها و اشارات مرموز از سوی Warner Bros چی می‌تونه باشه؟ اگر دیدگاهی دارین حتما اون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1398-10-20 ( 8 روز پیش )

خبر های مرتبط با Batman

مقاله های مرتبط با Batman

دانلود های مرتبط با Batman

ویدیو های مرتبط با Batman

موسیقی های مرتبط با Batman

والپیپر های مرتبط با Batman