45 میلیون نفر TGA 2019 را تماشا کردند | رشد 73 درصدی بینندگان نسبت به سال پیش

45 میلیون نفر TGA 2019 را تماشا کردند | رشد 73 درصدی بینندگان نسبت به سال پیش

دنیای گیم
مراسم The Game Awards رو میشه مهم‌ترین رویداد برای اهدای جایزه به بازی‌های سال دونست، مراسمی که طی دوره 5 ساله فعالیتش فراز و نشیب‌های زیادی تجربه کرده و تغییراتی هم به خودش دیده، همین‌ باعث شده تا خیلی‌ها از این مراسم و محتوایی که درونش ارائه میشه استقبال کنند و به این ترتیب همونطور که گفته شد مهم‌ترین مراسم اهدای جایزه به بازی‌ها در صنعت گیم شکل بگیره. این رویداد توسط Geoff Keighley و ایده‌های او اداره میشه و درواقع او مغز متفکر این مراسم هستش، ایده‌های او طی سالیان اخیر درمورد اهدای جایزه به بازی‌ها عمدتا شکست خوردند اما با به وجود اومدن TGA میشه گفت از این ایده ثمری به دست اومد.


TGA درکنار اینکه یک مراسم برای اهدای جایزه به بهترین بازی‌های سال هست، بلکه یک مراسم برای معرفی بازی‌ها نیز هست، همین باعث میشه تا تماشای این مراسم بسیار جذاب به نظر بیاد و خالی از لطف نباشه، با اینحال مراسم‌های سالانه TGA همچنان با استانداردهای لازمه اختلاف فاحشی دارند ولی از اونجا که این مراسم برای گیمرها از اهمیت خاصی برخورداره فعلا از اون استقبال میشه. The Game Awards 2019 تقریبا یک هفته پیش برگزار شد، این مراسم برعکس سال پیش شاید جذاب‌تر بود اما بازهم با آنچه که یک‌سری از گیمرها در سرشون پرورش می‌دادن فاصله داشت، به هرحال TGA 2019 از لحاظ عملکرد در جلب توجه تماشاگران و تعداد اون‌ها طی این دوره 5 ساله رکورددار هستش.


براساس گزارشات به دست آمده مراسم TGA 2019 توسط 45 میلیون نفر دیده شده، این آمار براساس تعداد تماشا در پلتفرم‌های استریم مختلف حاصل شده. 45 میلیون نفری که این مراسم رو تماشا کردند باعث رشد 73 درصدی مخاطبان این رویداد نسبت به سال پیش شدند و درواقع این مهم از اهمیت بالایی برخورداره. در رویداد TGA 2019 بازی‌های زیادی از جمله Senua's Saga: Hellblade II و فصل دوم مجموعه پرطرفدار The Wolf Among Us معرفی شدند، علاوه بر این از کنسول نسل بعدی Microsoft یعنی Xbox Series X رونمایی شد، شما می‌تونید اطلاعات مربوطه به TGA 2019 رو از این صفحه ببینید. اهدای جایزه به بازی‌ها هم تقریبا جالب بود، بااینکه به دید بنده حق به حق‌دار نرسید اما اهدای جایزه‌ها در این مراسم جالب‌توجه بود، شما می‌تونید از این صفحه نگاهی به برندگان جوایز TGA 2019 بندازید.

خب دوستان نظر شما درمورد The Game Awards 2019 چیه؟ درمورد اهدای جوایز چه دیدگاهی دارید؟ حتما نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.