Asobo Studio دنباله A Plague Tale را می‌سازد

Asobo Studio دنباله A Plague Tale را می‌سازد

دنیای گیم
براساس گفته‌های سایت فرانسوی XboxSquad، دنباله بازی مشهور A Plague Tale در استودیوی Asobo در دست توسعه قرار داشته و به نظر می‌رسد که تا سال آینده معرفی شود. درصورتی که بازی در تاریخ ذکر شده معرفی بشه، برای سال 2022 به بازار عرضه خواهد شد. براساس بیانیه منتشر شده در رابطه با این اثر احتمالا باید منتظر نمایش و رونمایی از این بازی هم باشیم.


بیانیه منتشر شده:

«کمپانی Focus Home Interactive به همراه استودیوی Asobo از فروش، استقبال ویژه مردم و جلب نظر منتقدین توسط بازی A Plague Tale: Innocence رضایت داره. ما از اینکه در مراسم TGA 2019 کاندید دریافت جایزه‌های مختلف شدیم بسیار خوشحالیم. می‌خواهیم تمام اشتیاق‌مان را روی ساخت دنباله بازی گذاشته و به این ترتیب مطمئن شویم که بازیکنان و طرفداران ما هم به همین اندازه برای تجربه بازی بعدی مشتاق هستند. هدف اینه که اثری درخور برای مخاطبان خودمون ارائه بدیم. گرچه ما پیش از این اعلام کردیم که با تیم Asobo در راستای ساخت پروژه‌ای جدید همکاری می‌کنیم اما نگفتیم که این اثر چی هست، با اینحال می‌تونیم تایید کنیم که این عنوان دنباله بازی A Plague Tale خواهد بود، جزئیات بیشتر در روزهای پیشِ رو در دسترس قرار خواهد گرفت.»


A Plague Tale: Innocence اثری بود که درکنار ارائه یک سناریو و داستانی عالی، لحظات احساسی و حماسی ناب رو با گیم‌پلی بسیار خوب و دیزاین رده بالا ترکیب کرده و اثری رو دراختیار مخاطب قرار داد که موفق شد به همراه شخصیت‌پردازی عالی کاراکترها، تبدیل به عنوانی ماندگار میان بازی‌های ویدیویی بشه. احتمال معرفی بازی در رویداد TGA 2019 هم بسیار بالاست ولی از آنجا که گفته شده این عنوان سال آینده معرفی میشه، پس فعلا نباید منتظر چیزی باشیم.

خب دوستان نظر شما درمورد دنباله این عنوان چیست؟ A Plague Tale: Innocence رو تجربه کردید؟ خوشحال خواهیم شد اگر نظرتون رو راجع به این خبر با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.