CI Games بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 را توسعه می‌دهد

CI Games بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 را توسعه می‌دهد

دنیای گیم
رییس استودیوی CI Games آقای Marek Tyminski در مصاحبه‌ای با وبسایت Strefa Inwestorow ساخت بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 رو تایید کرد، براساس گفته‌های آقای Tyminski این بازی به عنوان دنباله Sniper Ghost Warrior Contracts هم‌اکنون درحال توسعه هست، تیم سازنده هنوز نمی‌خواد جزئیات ابتدایی درمورد بازی لو بره، از سویی هنوز مشخص نیست که این اثر قراره امسال منتشر بشه یا زمان انتشار بازی قراره به آینده موکول بشه. نسخه بعدی این سری یک داستان کاملا جدید در ناحیه‌های مختلف رو روایت می‌کنه و برای کنسول‌ها و پلتفرم محبوب PC عرضه می‌شه. بودجه ساخت نسخه دوم از قسمت اول کمتره و باید دید که عملکرد بازی چطور خواهد بود. تیم CI Games درکنار بازی  Sniper Ghost Warrior Contracts 2، عنوان Lords of the Fallen 2 رو هم می‌سازه و این یه خبر خوب برای طرفداران این بازی طاقت‌فرسا هست.


Sniper Ghost Warrior Contracts در 22 نوامبر سال 2019 منتشر شد، این اثر یک داستان خیالی رو روایت می‌کنه و بازیکنان در بخش‌های مختلفی از دنیای بازی افرادی رو به قتل می‌رسونن. Contracts در عرصه داستان‌سرایی هیچ حرفی برای گفتن نداره و چالش اصلی اون در گیم‌پلی هست، جایی که شما باید با سنجش آب و هوا، جهت باد و المان‌هایی از این قبیل، یک تیر به سمت دشمن شلیک کنید، شاید تیراندازی سخت‌ترین کاری هست که شما می‌تونین در این بازی انجام بدین. این عنوان در پلتفرم PC از میانگین 27 نقد نمره 71 رو به دست آورده، همانطور که گفته شد بازی در ابتدا مکانیک‌های متنوعی برای ارائه داره اما این مزیت‌ها به مرور به نقاط ضعف متنوعی تبدیل می‌شن.

دوستان نظرتون درمورد مجموعه Sniper Ghost Warrior Contracts چیه؟ به نظرتون دنباله این سری بهتر از قبل عمل می‌کنه؟ حتما نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.