Capcom محافظت Denuvo را از بازی RE2: Remake حذف کرد

Capcom محافظت Denuvo را از بازی RE2: Remake حذف کرد

دنیای گیم
بازی Resident Evil 2: Remake بدون شک یکی از مهم‌ترین بازی‌های سال 2019 به شمار میره. کمپانی Capcom در زمان عرضه از محافظت Denuvo برای بازی استفاده می‌کرد اما اکنون خبری منتشر شده مبنی براینکه این شرکت ژاپنی دیگه از محافظت دنوو در بازیش استفاده نمی‌کنه. براساس اطلاعات منتشر شده، کپکام به صورت کامل قفل محافظتی دنوو رو از بازی محبوب خودش حذف کرده، این‌ نه‌تنها یک خبر خوب برای جامعه گیمرها به شمار میره، بلکه باعث میشه گیمرهای زیادی تفاوت‌های میان نسخه محافظت شده و بدون محافظت رو شناسایی کنند.


کپکام پیش از این هم به صورت تصادفی نسخه بدون محافظت RE2: Remake رو منتشر کرد و با تست‌های انجام شده مشخص شد که PCگیمرها می‌تونند 4 الی 12 فریم بیشتر از این عنوان دریافت کنند. با اینحال نسخه اصلی که محافظت دنوو ازش حذف شده هنوز عملکردش به صورت کامل مشخص نیست ولی میشه از همین الان مدت زمان بارگزاری (Loading) کوتاه‌تری رو برای بازی پیش‌بینی کرد. RE2: Remake اثر بهینه‌ای بود و سیستم‌های شخصی با مشخصات پایین می‌تونستند عملکرد خوبی از بازی دریافت کنند.

خب دوستان نظر شما درمورد بازی RE2: Remake چیه؟ به نظرتون بدون محافظت دنوو میشه میشه انتظار عملکرد بهتری از بازی داشت؟ نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1398-9-28 ( 1 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Resident Evil

مقاله های مرتبط با Resident Evil

دانلود های مرتبط با Resident Evil

ویدیو های مرتبط با Resident Evil

موسیقی های مرتبط با Resident Evil

والپیپر های مرتبط با Resident Evil