DOOM Eternal در کمتر از یک ساعت توسط اسپیدرانری به اتمام رسید!

DOOM Eternal در کمتر از یک ساعت توسط اسپیدرانری به اتمام رسید!

دنیای گیم
هنوز از انتشار DOOM Eternal یک هفته هم نگذشته، بازی در این دوره به صورت کامل کرک شد و حالا هم گزارشی منتشر شده مبنی براینکه یک اسپیدرانر موفق شده در کمتر از یک ساعت این بازی رو به اتمام برسونه، این اسپیدرانر که با نام Distortion2 شناخته می‌شه در 57 دقیقه و 38 ثانیه این عنوان رو به اتمام رسونده. قابل ذکره که این اسپیدرانر با انجام چند حقه و انتخاب درجه سختی آسان موفق به اتمام بازی شده و جالب می‌شه اگر ببینیم روی درجه سختی Ultra Nightmare چقدر زمان لازمه تا این بازی به اتمام برسه. در حقیقت تیم سازنده فضاهای خالی زیادی رو در محیط بازی قرار داده که باعث شده اسپیدرانرها به این سرعت بازی رو تمام کنند، باید دید id Software برای جلوگیری از ادامه این اتفاق اقدامی انجام می‌ده یا خیر. 


DOOM Eternal در تاریخ 1 فروردین منتشر شد، بازی از همان ابتدا موفق شد عملکرد خوبی از خودش به جا بذاره و محبوبیتش رو از قبل بیشتر کنه، تغییرات محسوسی در این نسخه ایجاد شده و سازنده تونسته سرعت بازی رو تا ده برابر بیشتر از حالت عادی بکنه، به لطف موتور گرافیکی id Tech 7 سرعت بازی صدمه‌ای به گرافیک نزده و به خوبی بهینه‌سازی شده. Bethesda از همان ابتدا آنطور که باید نسبت به اقدامات امنیتی برای DOOM Eternal خوب عمل نکرد، این کمپانی به صورت تصادفی سیستم موردنیاز بازی رو لو داد و مدتی بعد عوضش کرد و در زمان عرضه نسخه کامل بازی نیز فایل بدون محافظت اون رو منتشر کرد که باعث کرک شدنش در روزهای اولیه عرضه شد. شما می‌تونید نقد و بررسی DOOM Eternal رو از این صفحه مطالعه کنید.

دوستان نظرتون درمورد بازی DOOM Eternal چیه؟ این عنوان رو تجربه کردین؟ خوشحال می‌شیم اگر نظرتون رو درمورد این اثر و این خبر  با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.