E3 2017: پخش زنده کنفرانس SONY

E3 2017: پخش زنده کنفرانس SONY

دنیای گیم
کنفرانس خبری سونی (SONY)
کنفرانس سونی  هم مثل مایکروسافت همیشه حرف برای گفتن زیاد داشته و ما امسال هم مثل سنت گذشته خیلی منتظر عناوین تازه این شرکت محبوب هستیم.
کنفرانس امسال سونی PlayStation E3 Media Showcase نام داره و مثل سال گذشته قراره در Shrine Auditorium برگزار بشه. ما هنوز درباره برنامه ها و بازی هایی که در E3 2017 توسط سونی حضور خواهند یافت اطلاعی نداریم ولی می شه با توجه به شواهد موجود تا این جای کار حدس هایی زد. به عنوان مثال امسال ما مسلما منتظر دیدن تریلرها و توضیحاتی درباره عناوینی چون Spider-man، Days Gone، سری Gran Turismo و Uncharted: The Lost Legacy و صد البته عنوان God of War هستیم. حالا تا چه حد از این عناوین صحبت میشه؟ هنوز نمی دونیم.
البته امسال هم رویداد PlayStation E3 Experience رو مثل سال های پیش داریم که در تعداد زیادی از سینما های امریکا، آمریکای لاتین و کانادا برگزار میشه. دررابطه با این رویداد باید توضیح بدم که سونی از سال 2015 هر سال اقدام به پخش بلیط برای تعدادی از طرفداران دو آتیشه خودش می کنه. این افراد می تونن کنفرانس رو از طریق چندین سینمای از پیش تعیین شده مشاهده کرده و با توجه به جو پر شور و نشاط اون سینما ها از کنفرانس هر چه بیش تر لذت ببرن. در پایان هم سونی به افراد حاضر در سینما ها پوستر اختصاصی، سبد کالای دیجیتال و ... هدیه میده.
این کنفرانس خبری در ساعت ۵:۳۰ صبح روز سه شنبه ۲۳ خرداد به وقت تهران برگزار خواهد شد.