Frogwares درمورد دنیای Sherlock Holmes: Chapter One صحبت کرد

Frogwares درمورد دنیای Sherlock Holmes: Chapter One صحبت کرد

دنیای گیم
تقریبا یک ماه قبل بود که Sherlock Holmes: Chapter One توسط استودیوی Frogwares معرفی شد. این بازی معمایی دنباله آثار ویدیویی Sherlock Holmes هست و داستان این شخصیت رو از ریشه روایت می‌کنه. در این بازی Sherlock Holmes کارآگاه خبره در ابتدای سابقه کاری خود قرار داره، او در قرن 19ام و در جزایر مدیترانه به دنبال علت مرگ مادرش می‌گرده. گیمرها می‌تونن در دنیای بازی بگردن و گردش کنند. Frogwares اخیرا درمورد عناصر دنیای بازی صحبت کرد که در ادامه این خبر بهشون خواهیم پرداخت. براساس گفته‌های این استودیو، شخصیت شرلوک دراصل در جزایر مدیترانه به دنیا اومده اما در انگلستان بزرگ شده. او پس از مرگ مادرش و در سن 21 سالگی به زادگاه اصلیش برمی‌گرده تا پشت پرده داستان مرگ مادرش رو زنده کنه. بازی یک کانسپت جهان‌باز داره تا گیمرها به اندازه‌ای که مایلن در دنیای بازی غرق شده و در محله‌ها به گشت و گذار بپردازند.


همچون عناوین اخیر Frogwares در این بازی هم با رویکرد دست نگه داشتن روبرو هستیم. یعنی حتی‌الامکان از ایجاد هرج و مرج در دنیای بازی پرهیز کرده و بیشتر از هوشتون استفاده کنید. تولیدکننده بازی Sergey Oganesyan می‌گه: "در این بازی ما یک گیم‌پلی جنایی تازه رو خلق کردیم که به صورت کامل براساس خواسته‌های طرفداران شکل گرفته. ما سعی داریم تا امکانات و مکانیک‌هایی به بازی اضافه کنیم که نه‌تنها باعث بهبود گیم‌پلی می‌شه، بلکه به شما اجازه می‌ده تا با دنیای بازی ارتباط برقرار کنید." این ویژگی‌ها موجب شده تا شما در خیابان‌های اطرافتون با هر شخصی صحبت کرده و ازشون آدرس و جزئیات بخواید و حتی اگر بهشون شک کردین، به مظنون پرونده‌تون تبدیلشون کنید. Sherlock Holmes: Chapter One در سال 2021 برای PC، PlayStation 5 و Xbox Series X عرضه خواهد شد.

دوستان نظرتون درمورد Sherlock Holmes: Chapter One چیه؟ منتظر این بازی هستید؟ اگر مایلین نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.