George R.R. Martin از همکاری با توسعه‌دهنده‌ی Elden Ring می‌گوید

George R.R. Martin از همکاری با توسعه‌دهنده‌ی Elden Ring می‌گوید

دنیای گیم
Elden Ring نه‌تنها یکی از موردانتظارترین بازی‌ها برای هواداران FromSoftware به حساب میاد، بلکه یکی از مهم‌ترین بازی‌های سال 2022 هم محسوب می‌شه که گیمرهای زیادی انتظار تجربه‌اش رو می‌کشند. Elden Ring به عنوان جدیدترین IP توسعه‌دهنده Dark Souls، یک بازی ویدیویی بسیار یونیک هست. جهان‌سازی منحصر به فرد، دنیای باز و آزادی عمل بالا، آب و هوای داینامیک و... تنها بخشی از ویژگی‌های این بازی به حساب میاد. Elden Ring از نظر خلق یک جهان، عنوانی پرداخت شده هست. آقای Hidetaka Miyazaki، کارگردان این بازی، درکنار George R.R. Martin (نویسنده رمان‌های A Song of Ice and Fire - منبع اقتباس سریال Game of Thrones) به خلق دنیای Elden Ring پرداخت. با این حال، خیلی از گیمرها نگران این هستن که شاید ایده‌های مارتین روی این بازی به خوبی پیاده‌سازی نشن.


 باوجود سابقه گیمینگ نه‌چندان زیاد (تجربه عناوین استراتژی قدیمی نظیر Railroad Tycoon، Romance of the Three Kingdoms و Master of Orion)، مارتین در رمان‌نویسی و فانتزی یکی از بهترین‌هاست. اخیرا، این نویسنده کارکشته در وبلاگ خود صحبت‌هایی راجع به همکاری با FromSoftware انجام داد. مارتین در این پست گفت: "چند سال پیش، Hidetaka Miyazaki به همراه تیمی از افراد خلاق و توسعه‌دهندگان Dark Souls، از ژاپن با من تماس گرفتن تا برای نوشتن پیش‌زمینه و تاریخچه محصول جدیدشون، باهاشون همکاری کنم. میازاکی و تیم FromSoftware آرت‌های کم‌نظیرشون رو به من نمایش دادن و از من یک چیز خواستند: دنیایی عمیق، وسیع و تاریک که به عنوان بنایی بر بازی آن‌ها عمل کنه. من عاشق خلق جهان‌ها و نوشتن درمورد تاریخچه اون‌ها هستم. مدتی گذشت و من نتیجه کار رو به دوستانم برای ژاپن ارسال کردم. در طی سال‌های گذشته، بازی‌هایی ویدیویی به بزرگی فیلم‌های سینمایی امروزی شدن (حتی بزرگتر) و حرف‌های زیادی برای گفتن دارن. Elden Ring هم از این قاعده مستثنی نیست و یک بازی بسیار بزرگ به نظر می‌رسه. این محصول در یک کلام باورنکردنیه."


 Elden Ring از بخت‌های اصلی بهترین بازی سال آینده به حساب میاد. سال 2022 شاهد رقابت بازی‌های بزرگی همچون God of War: Ragnarok، S.T.A.L.K.E.R.2: Heart of Chernobyl، Starfield، Elden Ring و... خواهیم بود. خارج از بحث فروش و درآمدزایی، باید دید کدام بازی می‌تونه از رینگ مبارزات خونین سال 2022 به عنوان برنده خارج بشه. بازی Elden Ring در روز جمعه 6 اسفند (25 فوریه 2022) عرضه خواهد شد.