Grand Theft Auto V را به صورت رایگان از Epic Games Store دریافت کنید

Grand Theft Auto V را به صورت رایگان از Epic Games Store دریافت کنید

دنیای گیم
کمپانی Epic Games اعلام کرد که کاربران فروشگاه Epic Games Store می‌تونن بازی فوق‌العاده Grand Theft Auto V رو به صورت رایگان به حساب کاربری‌شون اضافه کنند. براساس جزئیات Epic Games از طریق یک توییت به صورت تصادفی قرار گرفتن این بازی به صورت رایگان رو تایید کرد اما مدتی بعد این پست حذف شد ولی دنبال‌کنندگان این کمپانی از موضوع اصلی خبردار شدن و فهمیدن بازی رایگان بعدی این فروشگاه مجازی چیه. باوجود اینکه مدت‌ها از زمان عرضه بازی GTAV می‌گذره اما قطعا تجربه اون با مادهای متفاوت یک اتفاق لذت‌بخش هست که می‌تونه چندین بار تکرار بشه. شما می‌تونین Grand Theft Auto V رو از طریق این لینک دریافت کنید. برای اضافه کردن این بازی تنها تا روز پنج‌شنبه، 1 خرداد وقت دارید.


رایگان شدن این بازی باعث هجوم کاربران EGS به این فروشگاه و ایجاد مشکلاتی در اینترنت شد. کاربران با خطاهای مختلفی روبرو شدن که مانع از ورود اون‌ها به EGS می‌شد. با این حال اگر مشکلی در اضافه کردن بازی به Library خود دارین بهتره هر چند ساعت یک بار تست کنین تا بتونین وارد فروشگاه بشید.

دوستان نظرتون درمورد قرار گرفتن بازی GTAV به صورت رایگان در EGS چیه؟ حتما دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بگذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-2-26 ( 2 سال پیش )

خبر های مرتبط با Grand Theft Auto

مقاله های مرتبط با Grand Theft Auto

ویدیو های مرتبط با Grand Theft Auto

موسیقی های مرتبط با Grand Theft Auto

والپیپر های مرتبط با Grand Theft Auto