Hideo Kojima به بازی جدیدش اشاره می‌کند

Hideo Kojima به بازی جدیدش اشاره می‌کند

دنیای گیم
درحالی که بازی Death Stranding تقریبا یک ماهه برای کنسول PlayStation 4 منتشر شده و هم‌اکنون همه مردم در فصل زمستان هستند و کریسمس رو با تعطیلات جشن می‌گیرند، به نظر می‌رسه که Hideo Kojima طراح و کارگردان بازی Death Stranding درحال ساخت یک بازی جدید هست. همانطور که گفته شد هم‌اکنون خیلی از مردم در تعطیلات به سر می‌برند، از جمله کارکنان استودیوی Kojima Productions، اما کوجیمای دوست‌داشتنی به نظر میاد تعطیلات خودش رو رها کرده و با انتشار تصویری در اکانت توئیتر خود اعلام کرد که هم‌اکنون درحال ایده‌پردازی و ساخت طرح اولیه بازی جدیدش هست. تصویر منتشر شده توسط کوجیما هیچ چیزی از بازی جدید او رو لو نمیده و به مورد یا نکته خاصی اشاره نداره، با اینحال میز او با آیتم‌های کوچیک و بزرگ زیادی پر شده.


نمیشه گفت که میز کوجیما میخواد نکته خاصی رو بهمون بگه (!) و از اونجا که این بازی جدید هنوز درحال پردازش هست، فعلا نمیشه درمورد چیزی نظر داد. کوجیما پیش از این به صورت غیرمستقیم و با انتشار تصویری از یک فیلم ترسناک گفت که می‌خواد فیلم‌هایی که موقع توسعه دادن Silent Hills: P.T تماشا می‌کرد رو به اتمام برسونه، خب از این حرف‌ها میشه نتیجه گرفت که او خواهان ساخت یک بازی ترسناکه، باتوجه به کنسل شدن P.T و توقف روند توسعه بازی، اگر کوجیما برای نسل بعد یک بازی ترسناک بسازه و این بازی همون P.T باشه، خیلی‌ها سوپرایز شده و منتظرش خواهند بود.

خب دوستان نظر شما درمورد بازی بعدی کوجیما چیه؟ درمورد Death Stranding چه نظری دارید؟ اگر دیدگاهی درمورد این خبر دارید حتما اون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.