RE3: Remake توسط مدیر اجرایی سابق استودیوی Platinum Games توسعه می‌یابد

RE3: Remake توسط مدیر اجرایی سابق استودیوی Platinum Games توسعه می‌یابد

دنیای گیم
Resident Evil 3: Remake که با نام Resident Evil 3: Nemesis نیز شناخته میشه، چند روز پیش در برنامه State of Play کمپانی Sony با یک تریلر جذاب معرفی شد، این عنوان که به عبارتی یک بازسازی از نسخه قدیمی Resident Evil 3 محصول سال 1999 هستش بازیکنان رو در نقش کاراکتر همان نسخه یعنی Jill Valentine قرار میده، او عضوی از گروه STARS هست که توسط یک سلاح کشتار به نام Nemesis تحت تعقیب قرار داره. پیش از معرفی RE3: Remake، کمپانی Capcom بازی Project Resistance یا RE: Project Resistance رو معرفی کرد، براساس اطلاعات این اثر توسط استودیویی به نام NeoBards توسعه پیدا می‌کرد، حالا با معرفی بازی RE3: Remake و پیوستن Project Resistance به عنوان یک بخش آنلاین به بازی، تقریبا باید گفت که استودیو‌های توسعه‌دهنده مختلفی درحال کار روی این Remake هستند. 


اگر تریلر معرفی بازی RE3: Remake رو تماشا کرده باشید، در پایان، لوگوی یک استودیو رو می‌بینید، این تیم که با نام M-Two شناخته میشه توسعه‌دهنده RE3: Remake خواهد بود، M-Two از اعضای شرکت کپکام و اعضای سابق Platinum Games تشکیل شده که توسط آقای Tatsuya Minami، مدیر اجرایی سابق Platinum Games مدیریت میشه. آقای مینامی در سال 2016 استودیوی Platinum Games رو ترک کردند، ایشون سابقه کار روی آثاری از مجموعه Resident Evil, Devil May Cry و Mega Man رو دارند.
شایعاتی مطرح شده مبنی براینکه آقای مینامی خواستار اشتراک دادن جایگاهش با Shinji Mikami شده، به همین علت اسم این استودیو M-Twoست که ترکیب دو اسم Minami و Mikami هستش. به هرحال این اتفاق هیچوقت رخ نداد و آقای میکامی که به عنوان پدر سری Resident Evil شناخته میشن به M-Two نیومده و فعلا درحال کار در تیم Tango Gameworks هستند. RE3: Remake در روز جمعه، مورخه 15 فروردین 1399 (3 آپریل 2020) به بازار عرضه خواهد شد.

به نظر می‌رسه با به وجود آمدن تیم M-Two میشه به ساخت RE3: Remake و ارائه یک محصول خوب امیدوار بود، با اینحال بازی هنوز درحال توسعه هست و محصول نهایی قطعا تغییرات زیادی خواهد داشت و فعلا دلیلی وجود نداره که بخوایم به بازی ایرادی وارد کرده یا از اون انتقاد کنیم. 

خب دوستان نظر شما درمورد بازی Resident Evil 3: Remake چیه؟ درمورد استودیوی M-Two چه نظری دارید؟ خوشحال میشیم اگر دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1398-9-21 ( 1 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Resident Evil

مقاله های مرتبط با Resident Evil

دانلود های مرتبط با Resident Evil

ویدیو های مرتبط با Resident Evil

موسیقی های مرتبط با Resident Evil

والپیپر های مرتبط با Resident Evil