Resident Evil 3: Remake اکشن بیشتری خواهد داشت

Resident Evil 3: Remake اکشن بیشتری خواهد داشت

دنیای گیم
بازی Resident Evil 2: Remake به خاطر روند کند و در عین حال چالش‌برانگیزی که داشت، موفق شد به یک اثر موفق و عالی بدل بشه، وجود Mr. X در دقایق مختلف و کمبود مهمات در مراحل باعث میشد تا گیمر برای پیشروی در بازی نگرانی‌های زیادی داشته باشه و در ساختمان‌های مختلف به دنبال ابزار بیشتری بگرده. با اینحال به نظر می‌رسه کمپانی Capcom قصد داره Resident Evil 3: Remake رو به یک اثر اکشن تبدیل کنه، به هرحال سازنده نمی‌خواد عنوانی شوتر به مخاطبش ارائه بده اما مایل هست تا نسبت به قسمت قبلی روندی سریع‌تر رو در بازی خلق کنه.


طبق مصاحبه‌ای که آقای Masao Kawada و Peter J.Fabiano با مجله ژاپنی Famitsu در رابطه با این بازی انجام دادند، مشخص شد که RE3: Remake اکشن بیشتری خواهد داشت چرا که طراحی شخصیت Jill Valentine به شکلی صورت گرفته که بتونه خودش رو با موقعیت‌های مختلف وفق بده. همچنین در این مصاحبه مشخص شد که مراحل توسعه بازی تقریبا به اتمام رسیده، بنابراین براساس وعده‌های سازنده قرار نیست تاخیری در زمان عرضه بازی شاهد باشیم. درواقع هدف Capcom از ساخت یک بازی با حوادث بیشتر این هست که RE3: Remake شباهت چندانی با RE2: Remake نداشته باشه و یک بازی بهتر و متفاوت‌تر رو به مخاطبش ارائه بده، در این راستا تیم سازنده تغییرات زیادی رو در بازی لحاظ کرده.
در RE3: Remake شما نقش شخصیت Jill Valentine رو برعهده خواهید گرفت، او قصد داره به همراه دوستانش از شهر Raccoon City فرار کنه، درحالی که شاهد شروع ویروس T و تبدیل شدن مردم به زامبی‌های وحشی هستیم، Nemesis که یک سلاح کشتار هست به دنبال جیل گشته و قصد از بین بردن او رو داره. RE3: Remake در روز جمعه، 15 فروردین 1399 (3 آپریل 2020) به بازار عرضه خواهد شد.

خب دوستان نظر شما درمورد بازی RE3: Remake چیه؟ منتظر انتشار این عنوان هستید؟ حتما نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1398-9-30 ( 28 روز پیش )

خبر های مرتبط با Resident Evil

مقاله های مرتبط با Resident Evil

دانلود های مرتبط با Resident Evil

ویدیو های مرتبط با Resident Evil

موسیقی های مرتبط با Resident Evil

والپیپر های مرتبط با Resident Evil